lek. dent. Szymon Dudeklek. dent. Szymon Dudek - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6

lek. dent. Szymon Dudek

Stomatolog, Implantolog

Założyciel i właściciel kliniki. W roku 1998 ukończył studia na Akademii Medycznej we Wrocławiu. Od samego początku stomatologia nie była dla niego tylko zawodem ale przede wszystkim pasją.
W swojej pracy szczególnie interesuje się implantologią, protetyką i endodoncją. Rozwija się zawodowo poprzez udział w licznych krajowych i międzynarodowych szkoleniach, kursach i kongresach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Implantologicznego oraz międzynarodowych organizacji : ICOI (najstarsza i największa organizacja zrzeszająca implantologów z całego świata) oraz DGOI. W roku 2017 po zdaniu egzaminu przed międzynarodowa komisją uzyskał tytuł lekarza implantologa.

Profesjonalne podejście do pacjenta, godny polecenia. Miła atmosfera w gabinecie. Poświęca dużo czasu na tłumaczenie choroby i sposobu leczenia.

Wszczepione 2 implanty - sprawnie i bezboleśnie. Efekt do pochwały, ceny bardzo konkurencyjne. Wysoka kultura osobista całego personelu oraz przyjazna atmosfera.

Gabinet odwiedzam praktycznie od dziecka. Podejście i nastawienie doktora sprawia, że stres znika i człowiek się mniej denerwuje. Sam gabinet nowoczesny i świetnie wyposażony. Usługi na najwyższym poziomie. Praca doktora jest pełna pasji, co naocznie przekłada się na rezultaty.

Piękny uśmiech to nasza najlepsza wizytówka!Moje ząbki przed i po aż chcę się uśmiechać!! :) Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalnego podejścia jak i ogromnej wiedzy i umiejętności doktora.Dziękuję całej obsłudze za ciepłą atmosferę dzięki której w gabinecie czuję się bardzo komfortowo! Profesjonalny sprzęt,pozwala na leczenie w gabinecie,zdjęcia rentgenowskie,leczenie,implanty,wszystko na miejscu! Gorąco polecam DUDENT dr.Szymona Dudka. Gwarancja pięknego uśmiechu i profesjonalnej obsługi!! Pozdrawiam Stasia

Pełen profesjonalizm, świetne podejście do pacjenta. Lekarz z powołania, odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Gabinet stomatologiczny urządzony i wyposażony na najwyższym poziomie. Polecam każdemu!

Świetny specjalista! Chodziłam na wizyty takie zwykłe kontrolne do innego lekarza ale jak się pojawił problem to niestety okazało się, że musze szukać kogoś innego. Do Dr Dudka trafiłam z polecenia i jestem bardzo zadowolona. Niewiele wizyt wystarczyło i ceny też wcale nie z kosmosu. Polecam wszystkim

Pana Doktora polecił mi znajomy. Zależało mi na wykonaniu implantów, choć obawiałam się, czy będzie to możliwe? Pan Doktor podjął się trudnego zadania i dzisiaj mogę uśmiechać z pełnym uzębieniem! Profesjonalizm, duża wiedza, życzliwość, wysokiej jakości sprzęt, miłe Panie asystentki. Polecam w 100%

Korzystam z usług przyjemnością od dłuższego czasu, świetna obsługa i nowoczesny gabinet ! Godny polecenia.

Godny polecenia.

Świetny specjalista. Miałam ostatnio pecha i trafiałam do lekarzy, po których zawsze coś było do poprawy. Pan doktor nie dość, że bezboleśnie przeprowadził zabieg to jeszcze na prawdę solidnie. Polecam

Trafiłam do Pana Doktora z polecenia do wykonania kanałówki pod mikroskopem i nie żałuję. Jechałam na wizytę pełna obaw. Bałam się bólu o którym wspominali znajomi, tymczasem jedynym średnio przyjemnym odczuciem było uklucie przy znieczuleniu :) to pierwszy dentysta u którego czuje się w pełni komfortowo I idę zupełnie bez strachu. Świetny specjalista, 100% profesjonalizmu w wykonywanej pracy jak i podejścia do pacjenta. W gabinecie bardzo miła atmosfera, Pan Doktor zawsze uśmiechnięty, bardzo miły, wspaniały człowiek, w skrócie - niesamowicie sympatyczny :) wspomnę również, że Pani asystentka to przemiła kobieta, zawsze uśmiechnięta. Dzięki takiej atmosferze pacjent aż chce wracać częściej na fotel :) z pewnością nie zakończę wizyty tylko na leczeniu kanalowym i zostane juz na dluzej. Z pełną świadomością POLECAM. Z wyrazami szacunku I podziękowania za profesjonalnie wykonaną pracę, Edyta Ł.