lek. dent. Szymon Frank

Polecam, polecam, polecam. W szpitalu Akademii Medycznej (przepraszam, WUM) realizował u mnie cykl naprawdę problematycznych zabiegów dłutowania ósemek - czterech, bo tyle tkwiło głęboko, głęboko w moich dziąsłach. Poziom naprawdę jak w prywatnej klinice, choć wśród odrapanych ścian państwowego szpitala. Dobry przykład to znieczulanie: dr Frank wstrzykuje je pomału, stopniowo, a nie jak inni lekarze - bach i już. Przy czterech półtoragodzinnych zabiegach takich drobiazgów zbiera się ileś, i to one w znacznej mierze decydują o tym, że zabieg nie zamienia się w koszmar. Dra Franka uważam za naprawdę kompetentnego; ...

Dra Franka uważam za naprawdę kompetentnego; przy każdym zabiegu tłumaczył mi co i jak, uprzedzał też moje pytania. Po zabiegach dostałem naprawdę sensownie dobrane leki (m.in. bardzo precyzyjnie dozuje antybiotyki - nie szafuje nimi). Kontrola to była prawdziwa kontrola, a nie tylko "rzut okiem".

Gdybym miał znów realizować jakieś poważne zabiegi, na pewno postarałbym się, by ponownie zajął się mną dr Frank. Szczerze polecam wszystkim jego usługi.

Dobry lekarz, ja jestem jak najbardziej zadowolona. zabieg - usuwanie ósemek. wiele się nasłuchałam przed (że boli, że bardzo długo, że nigdy więcej), i na fotel usiadłam pełna obaw, ale jak się okazało - zupełnie niepotrzebnie. Dr Frank wyjaśnił, co i jak, a wszystko trwało niecałą godzinę, sprawnie i bezboleśnie. wszystko dobrze się zagoiło, bez żadnych powikłań, więc tak - polecam :) M.

M.

Swietny lekarz, godny polecenia. Wszystko dokladnie tlumaczy, dba o kazdy szczegol aby pacjent czul sie pewnie i komfortowo. Oby wiecej takich lekarzy!

jeśli do dentysty to tylko do dr. Franka. Nie zostawia pacjenta samemu sobie wszystko rzetelnie tłumaczy. Bardzo zdolny fachowiec, polecam!

Wspaniały lekarz i człowiek. Mialem ostaniu wykonane dlutowania osemek. Wszystko bardzo profesjonalnie, dokladnie omowione. Sam zabieg poszedl bardzo sprawnie i bezbolesnie. Dodam jeszcze ze bezplatnie w szpitalu WUM. Bardzo dobre podejscie do pacjenta.

Świetny lekarz, jestem bradzo zadowolony. Bardzo dokładny i rzetelny. Gdyby nie jego leczenie straciłbym dwa zęby, które inny lekarz skazal juz na usunięcie. Godny polecenia. W.B.

W.B.

Profesjonalne, mile podejscie do pacjenta. Naprawde zna sie na swoim fachu. Wyrwal mi osemki bezbolesnie. Godny polecenia lekarz i nie zdziera.

bezbolesnie. Godny polecenia lekarz i nie zdziera.

Pan Doktor wykonał u mnie dwa zabiegi chirurgicznem, z sukcesem wszepił implanty- nie wyobrażam sobie poważnego leczenia i zabiegu u innego lekarza. Naprawdę godny polecenia!

Szczerze polecam dr Frank jest bardzo odpowiedzialnym i kompetentnym stomatologiem ,przeprowadzilam u doktora bardzo powazny zabieg chirurgiczny i jestem w 100% zadowolona Polecam

pan dr. bardzo dobrze zna sie na swojej pracy,dobrze ja wykonuje.Mialam ostatnio robiony zabieg ktory zakonczyl sie pomyslnie.Polecam