lek. dent. Szymon Frank

jeśli do dentysty to tylko do dr. Franka. Nie zostawia pacjenta samemu sobie wszystko rzetelnie tłumaczy. Bardzo zdolny fachowiec, polecam!

Swietny lekarz, godny polecenia. Wszystko dokladnie tlumaczy, dba o kazdy szczegol aby pacjent czul sie pewnie i komfortowo. Oby wiecej takich lekarzy!

Niestety przez tego stomatologa zostałem narażony na poważne komplikacje - stan zapalny.

Świetny lekarz, jestem bradzo zadowolony. Bardzo dokładny i rzetelny. Gdyby nie jego leczenie straciłbym dwa zęby, które inny lekarz skazal juz na usunięcie. Godny polecenia. W.B.

W.B.

Profesjonalne, mile podejscie do pacjenta. Naprawde zna sie na swoim fachu. Wyrwal mi osemki bezbolesnie. Godny polecenia lekarz i nie zdziera.

bezbolesnie. Godny polecenia lekarz i nie zdziera.

Dobry lekarz, ja jestem jak najbardziej zadowolona. zabieg - usuwanie ósemek. wiele się nasłuchałam przed (że boli, że bardzo długo, że nigdy więcej), i na fotel usiadłam pełna obaw, ale jak się okazało - zupełnie niepotrzebnie. Dr Frank wyjaśnił, co i jak, a wszystko trwało niecałą godzinę, sprawnie i bezboleśnie. wszystko dobrze się zagoiło, bez żadnych powikłań, więc tak - polecam :) M.

M.

OMIJAĆ TEGO LEKARZA!!Absolutnie nie godny polecenia. Marny lekarz nie znający się na stomatologii.Miły owszem. Ale co z tego?

Wspaniały lekarz i człowiek. Mialem ostaniu wykonane dlutowania osemek. Wszystko bardzo profesjonalnie, dokladnie omowione. Sam zabieg poszedl bardzo sprawnie i bezbolesnie. Dodam jeszcze ze bezplatnie w szpitalu WUM. Bardzo dobre podejscie do pacjenta.

A mnie uszkodził do końca życia-mam porażoną twarz i nic nie czuję po wyrwaniu zębów "8". OMIJAĆ szerokim łukiem NIEDOŚWIADCZONEGO DOKTORKA!!!!

OMIJAĆ szerokim łukiem NIEDOŚWIADCZONEGO DOKTORKA!!!!

Szczerze polecam dr Frank jest bardzo odpowiedzialnym i kompetentnym stomatologiem ,przeprowadzilam u doktora bardzo powazny zabieg chirurgiczny i jestem w 100% zadowolona Polecam