Pan lekarz to niestety wielkie nieporozumienie i powinien rozważyć chyba wykonywanie tego zawodu. Od wejścia do gabinetu w sprawie konsultacji po operacji u 6 tygodniowego dziecka z miejsca bez powodu zaczął się wydzierać tak, ze obudził dziecko. Był niezadowolony ze ktoś w ogóle śmiał do niego przyjść. Więcej na wizycie zrobiła pielęgniarka zdejmująca opatrunek. On przez 2 sekundy dotknął palcem na brzuch powiedział ze w porządku i kazał wyjść. Szkoda czasu, bo wychodząc z gabinetu i tak trzeba było umówić się na kontrole z prawdziwego zdarzenia. Omijać tak szerokim łukiem, jak tylko się da bo ten Pan lekarz to tylko strata czasu.

Świetny chirurg! Usunął guzka na twarzy szybko i sprawnie. 5 szwów założonych tak dokładnie i starannie, że nie bedzie blizny. Po tygodniu została cieniutka kreseczka, zero powikłań, zero bólu. Polecam Pana Doktora! Bardzo dobry specjalista!

Jako nastolatek miałem sporo brodawek i różnego rodzaju znamion. Tutaj przeprowadzono mi cykl zabiegów, po których nie został ani jeden ślad przeszkadzający w życiu.

Jeżeli ktoś zamierza poprawić urodę w bezpieczny sposób bez powikłań, to proponuję odwiedziny w klinice.

Po biegu w maratonie uszkodziłem sobie mocno paznokieć, który uniemożliwiał mi normalne funkcjonowanie. Chirurg wzorowo podszedł do wyjaśniania problemu i błyskawicznie go rozwiązał. Obeszło się bez bólu, ani długiej hospitalizacji.

Leczyłam nadpotliwość przez wiele lat. Dopiero ten chirurg odpowiednio podszedł do problemu. Dziękuję i oceniam współpracę na pozytywną. Dbałość o pacjenta jest.

Pewnie doktor jest dobrym chirurgiem ale nie powinien pracować nigdy z dziećmi. Rozmowa z tym człowiekiem to rozmowa z jego plecami, rozumiem że lekarz nie musi być sympatyczny ale ten jest obrażony że rodzic zadaje pytania. Nie daje poczucia bezpieczeństwa i nie buduje zaufania co do swoich kompetencji. Odradzam

Ciekawe czy w prywatnym gabinecie tez robi zabiegi bez znieczulenia ,zero podejscia do dzieci ,bezduszny czlowiek, nie polecam!!!

Pan doktor zlekcewarzył stan zapalny u dziecka. Okłady z kory dębu (zalecone przez lekarza) nie miały prawa pomóc, bo jak się później okazało konieczny był zabieg. Szkoda czasu i cierpienia dziecka. Nie polecam.

lek. z powołania. dobry człowiek jednak nie doceniany.

lek. z powołania. dobry człowiek jednak nie doceniany.