mgr Szymon Jabłoński

Psychoterapeuta

Nieetyczny i przekraczający granice. Przyczynił się do pogłebienia problemów emocjonalnych pacjenta.

Bardzo kompetentny psychoterapeuta. Opanowany i rzeczowy, czułem się rozumiany i słuchany, polecam gorąco.

Szacun dla Pana Szymona. Pierwsze wrażenie lekko mylące (wydaje się być mocno zdystansowany), ale przy bliższym poznaniu Pan Szymon okazuje się być świetnym lekarzem i wspaniałym człowiekiem.

Dziękuje bardzo Panu Szymonowi. Dzięki niemu nie tylko odzyskalem kontrole nad swoim życiem, ale przede wszystkim potrafie znowu patrzec ludziom w oczy. Kompetentny fachowiec potrafiący zmotywować pacjenta do pracy. Terapia nie trwa w nieskończoność jak to niekiedy bywa, pozytywne zmiany można odczuć już po paru wizytach. Szczerze polecam

Miałam dużo szczęścia, że do niego trafiłam. Znowu potrafię cieszyć się tym co mam i jestem szczęśliwa.

Udane i nie chwiejące się blisko 30 miesięcy abstynencji od alkoholu. Uratowana praca,uratowana godność i tak naprawdę każdy kolejny dzień mojego życia. Bardzo jestem mu zobowiązany i wdzięczny. Mam HIV+ i wiele innych kłopotów, ale jakoś to wszystko znoszę i daję sobie radę. No cóż, nie wiem gdzie byłbym teraz gdybym na Niego nie trafił. W trakcie terapii lekko nie jest -to fakt, szczęśliwie,Pan Szymon jest opanowanym,odpowiedzialnym,spokojnym i nie dającym się zwieść czy omamić terapeutą. No nic,powiem tylko tyle,że mam jak najlepszą o Nim opinię. Jeśli to czyta, no cóż, ...

No cóż, nie wiem gdzie byłbym teraz gdybym na Niego nie trafił.

No nic,powiem tylko tyle,że mam jak najlepszą o Nim opinię.

Jeśli to czyta, no cóż, uśmiecham się i dziękuję .

Nie polecam.Ciągle w biegu,skrupulatnie odlicza czas.Miałem wrażenie,że jestem traktowany podmiotowo.