lekarz Szymon Jurga

Neurolog

Neurolog z powołania. Sympatyczny, przyjazny i wykazujący się indywidualnym podejściem do pacjenta. Każdemu poświęca tyle czasu ile trzeba. Wszystko tłumaczy, bierze pod uwagę wiele czynników mogących powodować choroby. Polecam z czystym sumieniem!

Sympatyczny i prawie zawsze spóżniony [Aldemed],oprócz leków p\bólowych w dobie dobrze rozwiniętej diagnostyki nie miał przez dwa lata nic do zaoferowania .

Neurolog z powołania, jestem zadowolona z wizyty, wszystko tłumaczy

Neurolog z powołania, jestem zadowolona z wizyty, wszystko tłumaczy

Bardzo przyjazny, przystępny, cierpliwy , kompetentny lekarz. Rzadko można takiego spotkać w publicznej (i nie tylko ) służbie zdrowia.

najlepszy neurolog w calym kregu zachodniej polski.

najlepszy neurolog w calym kregu zachodniej polski.

Ten lekarz bardzo mi pomógł! Poszłam do Niego właściwie na "wyczucie". Miałam silne bóle y pragnęłam, aby ktoś mi pomógł. Lek który mi przepisał Pan Doktor bardzo mi pomógł! Od tego czasu chodzę tylko do Niego.Polecam!!!

badania , pobyt w szpitalu, lekarz w pełni słowa tego znaczenia,kompetentny w dziedzinie neurologii, profesja 100-tu procentowa, miły, cierpliwy, oddany i jak się zauważa dla wszystkich pacjentów bez wyróżnień.

Zdecydowanie Polecam tego lekarza, spełnia wszystkie moje oczekiwania.

Zdecydowanie Polecam tego lekarza, spełnia wszystkie moje oczekiwania.

bardzo dobry lekarz , miły , uprzejmy potrafi porozmawiać z pacjentem , bylam bardzo zadowolona po wizycie