lekarz Szymon Kozielec

Pełen profesjonalizm, jestem bardzo zadowolona z usług stomatologicznych przez Pana Szymona. Pan doktor jest bardzo uprzejmy, rzetelny i cierpliwy. Polecam

Pan doktor jest bardzo uprzejmy i cierpliwy. Poswięca dużo czasu pacjentowi. Sensownie podchodzi do leczenie i nie wyrywa na siłę od pacjenta kasy. Gabinet jest bardzo czysty i zadbany. W czasie wizyty nie odczuwa się stresu. Polecam

Profesjonalnie podchodzi do pacjenta i nie pozostawia go bez opieki. Opieka najmłodszych pacjentów Pana Szymona jest Bajkowa. Córka do gabinetu wchodzi i wychodzi z uśmiechem. Polecam każdemu kto ceni fachowość, jakość i dobre samopoczucie na fotelu dentystycznym. 5/5

Gorąco polecam Pana Szymona. Jestem bardzo zadowolona z jego usługi. Nadal leczę zęby i nie zmieniłabym dentysty na innego. Bezboleśnie, szybko i kompetentnie. Szczerze polecam!!! :)

Najlepszy Stomatolog - przez duże S z jakim miałam do czynienia, bardzo uprzejmy i przemiły człowiek. Polecam wszystkim.

Zdecydowanie polecam tego stomatologa !!!

Zdecydowanie polecam tego stomatologa !!!

Pełen profesjonalizm jestem bardzo zadowolona lecze zeby u tego Pana już 3 lata i wszystko ok a nawet lepiej .

Lekarz - rzetelny i sympatyczny, sprawiający, że wizyta w Strefie mroku przestaje być taka straszna.

super lekarz,ma super podejscie do dzieci ,budzi zaufanie,wizyty sa przyjemnością

bardzo miła i profesjonalna obsługa. dobrze tłumaczy problemy z zębami, dobrze leczy zęby.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Drawsko Pomorskie"?

lek. dent.
Monika Bogusz