lekarz Szymon Krauze

2,1
2,1
2,6

Całkowicie niekompetentny, ignorujący i olewający lekarz pracujący jak za kare na sor miechów. Zignorował całkowicie moje dolegliwości i stwierdził, że jedynie zawracam mu głowę.

Tragedia! Tragedia i jeszcze raz tragedia! Olewający stosunek do pacjenta, wydawało mi się że jest w gabinecie „za karę”, Wszystko robiłem z wyrzutem i pretensjami…

Pań doktor najchętniej odesłałby wszystkich pacjentów z SOR do domu żeby nie zabierali mu czasu. Masakra z otwartym złamaniem nogi chcial mnie odesłać , bo on jest od ratowania życia. Tzn od czego od brania wypłaty za dyżur na którym nic się nie tonibi odsyła pacjentów do POZ lub poradni. Zero kompetencji i empatii.

Zero kompetencji i empatii.

Kolokwialnie mówiąc- masakra. Według mnie to nie jest lekarz, tylko pewnie syn lekarza. Podejście? Niższe niż zerowe, lepiej się samemu leczyć aniżeli trafić na Pana Szymona. Według mnie bardzo niska wiedza na temat jakiegokolwiek leczenia. Cóż więcej pisać? Wiedza medyczna, a Pan Szymon jest totalnym paradoksem. Notabene, jeżeli chodzi o całość personelu zostawia wiele do życzenia. Nikt nie ma tam chyba przyjemności jeździć, ale Panie na recepcji pracują tam chyba za karę... szkoda, że jesteśmy tak traktowani przez naszą „służbę zdrowia”.

Nie polecam lekarza, dosłownie olał pacjenta, kazał dziękować pielęgniarce za poświęcony czas, pytania " a co pan tu robi?" Itp. z wielkim wyrzutem ( na sorze).. jeżeli nie ma się pewnych predyspozycji to nie pracuje się z ludźmi, proste. twierdzi, że ośrodki zdrowia są czynne do 18 ( nasze tłumaczenia, że ledwo do 15 nic nie dają). Następnie odesłanie do naszego ośrodka, który przyjemnie nas na następny dzień dopiero.. - ( dobrze, że czas poświęciła nam jeszcze tego samego dnia zaprzyjaźniona pielęgniarka w miejscu naszego zamieszkania).

To nie jest lekarz tylko rzeznik przez niego stracil bym noge bo on mowi ze to nie jest leczenie szpitalne tylko wysłał mnie do domu na drugi dzien noga siwa

Bardzo kompetentny lekarz a przy tym miły i wczuwający się w pacjenta człowiek.Serdecznie dziękuję za ludzkie podejście,pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego,Beata

Wspaniały człowiek i lekarz.Spotkalam Go na SORZE w Miechowie gdy złamałam nogę w kostce. Reakcja lekarza na mój przypadek przywróciła mi wiarę w lekarzy. Dziękuję bardzo chociaż w ten sposób.