lekarz Szymon Krauze

3,3

Wspaniały człowiek i lekarz.Spotkalam Go na SORZE w Miechowie gdy złamałam nogę w kostce. Reakcja lekarza na mój przypadek przywróciła mi wiarę w lekarzy. Dziękuję bardzo chociaż w ten sposób.

Bardzo kompetentny lekarz a przy tym miły i wczuwający się w pacjenta człowiek.Serdecznie dziękuję za ludzkie podejście,pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego,Beata

Nie polecam lekarza, dosłownie olał pacjenta, kazał dziękować pielęgniarce za poświęcony czas, pytania " a co pan tu robi?" Itp. z wielkim wyrzutem ( na sorze).. jeżeli nie ma się pewnych predyspozycji to nie pracuje się z ludźmi, proste. twierdzi, że ośrodki zdrowia są czynne do 18 ( nasze tłumaczenia, że ledwo do 15 nic nie dają). Następnie odesłanie do naszego ośrodka, który przyjemnie nas na następny dzień dopiero.. - ( dobrze, że czas poświęciła nam jeszcze tego samego dnia zaprzyjaźniona pielęgniarka w miejscu naszego zamieszkania).

To nie jest lekarz tylko rzeznik przez niego stracil bym noge bo on mowi ze to nie jest leczenie szpitalne tylko wysłał mnie do domu na drugi dzien noga siwa