dr n. med. Szymon Kujawiakdr n. med. Szymon Kujawiak - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6

dr n. med. Szymon Kujawiak

Traumatolog, Ortopeda, Lekarz sportowy

Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Absolwent I Liceum Ogólnokształcącego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu oraz Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Tytuł Doktora Nauk Medycznych uzyskał na podstawie Rozprawy Doktorskiej
„Porównanie wyników operacyjnego i zachowawczego leczenia pełnego zwichnięcia stawu barkowo-obojczykowego". Uczestnik wielu szkoleń z zakresu ortopedii i traumatologii. Kierownik Oddziału Ortopedii Szpitala św. Wojciecha w Poznaniu, Dyrektor medyczny w Klinice Solumed-Ortopedia w Poznaniu, Starszy Asystent w Oddziale Ortopedii i Chirurgii Urazowej Narządu Ruchu z Pododdziałem
Endoprotezoplastyki i Endoskopii Stawów Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu, Specjalista Ortopeda w Wielkopolskiej Przychodni Sportowo-Lekarskiej w Poznaniu
Zainteresowania zawodowe
• Medycyna sportowa
• Artroskopia kolana, rekonstrukcje więzadeł stawów kolanowych
• Endoprotezoplastyka stawów biodrowych i kolanowych
• Zespalanie złamań w obrębie kończyny górnej i dolnej
Przynależność do organizacji
• Polskie Towarzystwa Ortopedyczne i Traumatologiczne (PTOiTr.)
• European Society of Sports Traumatology, Knee Surgery and Arthroscopy
(ESSKA)
• Polskie Towarzystwo Chirurgii Artroskopowej mniej

Z czystym sumieniem polecam dr Szymona Kujawiaka. Pełen profesjonalizm, wiedza i umiejętności. Ze spokojem wytłumaczył mi przebieg choroby i leczenia. Prawdziwy lekarz z powołania

to jest człowiek na odpowiednim miejscu i z odpowiednim podejściem! lekarz pomocny, wyjaśnia i efektywnie mnie leczy a to najważniejsze! jak się zapytałem o schorzenie kolegi pomógł bez wahania. Na prawdę godny polecenia!

Dla mnie lekarz rewelacyjny! Byłem u niego jako wsparcie i potrzeba konsultacji po innym lekarzu ( mam nadzieję, że teraz dr Kujawiak nie będzie zły za to co napisałem ), ale dzieki niemu i jego radom jeszcze ocaliłem kolano! Nie wysyła od razu pod skalpel, a stara się aby doprowadzić ( w moim przypadku ) do pełnej sprawności. Minęło kilka tygodni i stosuję się do zaleceń i jestem pod jego kontrolą. Mam nadzieję, że będzie dobrze. Widać, że lekarz zna się w swojej dziedzinie, jest miły i godny zaufania. Oby takich więcej !!!

Potwierdzam lekarz ok w poniedziałek mnie operował jest wszystko w porządku w czwartek byłem w domu

Zgadzam się z poniższymi opiniami. Doktor godny polecenia. Dość profesjonalne podejście do pacjenta.

Bardzo godny zaufania lekarz ! Widać, że chce zbadać problem i umie pomóc. U mnie ból kolana, jak sporo ludzi więzadła, ale ten lekarz umie też człowieka na duchu podnieść, a nie tylko patrzeć przez pryzmat banknotów. Szczerze mogę polecić gdyż można zaufać jego wiedzy i kompetencjom. Dziękuję za pomoc.

Wspaniały, bardzo sympatyczny lekarz z troską zajmujący się pacjentem. Sam bez żadnych badań pomimo że miałam stwierdził cieśnie nadgarstka. Dwa dni temu zoperował, czuję się dobrze. Pozostanie moim lekarzem.

Byłem wczoraj u doktora Szymona. Moje kolano trafilo w dobre rece. Poswiecil mi sporo czasu. Moze nieco mniej powiedzial jak mam o nie dbac, ale zasadniczo uwazam ze jest godny polecenia

Podpisuje się pod tymi opiniami ! Lekarz bardzo dobry i uprzejmy, dzięki temu portalowi zdecydowałem się do niego iść i teraz nie żałuję. Leczenie w pełni profesjonalne, wytłumaczony plan leczenia i jak dalej będziemy działać. Dziękuję raz jeszcze!

Pan dr Szymon Kujawiak jest dobrym, kompetentnym, rzetelnym ortopedą. Zajmował się moimi zerwanymi więzadłami krzyżowymi kolana i już po kilku tygodniach od operacji mogłem normalnie chodzić, polecam.