lekarz Szymon Michalczyk

Najlepszy Stomatolog w Rydułtowach jak i na Śląsku. Bardzo miły, uprzejmy i kompetentny, profesjonalne podejście do pacjentów, którzy są zawsze punktualnie przyjmowani w gabinecie. Z całym i czystym sumieniem polecam tego stomatologa przede wszystkim tym, którzy się boją wizyt w gabinetach stomatologicznych.

Rewelacyjny lekarz! Bardzo miły, uprzejmy i kompetentny. Nigdy nie odmówił nam pomocy w "nagłych" przypadkach. Ma bardzo dobre podejście do dzieci - nasze, które niestety trafiły do niego pierwszy raz z bólem ząbka, bardzo go polubiły i nigdy nie boją się kolejnej wizyty w gabinecie. Następny duży plus - nigdy nie ma opóźnień w godzinach przyjęć pacjentów!

Bardzo dobry lekarz, pierwszy stomatolog, do którego udaję się ze stoickim spokojem:) (do czasu poznanie pana Szymona miałam bardzo przykre doświadczenia związane z leczeniem zębów). Z czystym sumieniem polecam wizytę wszystkim tym, którzy się po prostu tej wizyty boją.

Swietny fachowiec, zna się na swojej dziedzinie! Jako jedyny poradził sobie z wyrwaniem mojej ósemki inni odsyłali mnie do chirurga, pez problemu przyjmuje z bólem zęba, nie mogę na niego jak narazie nic złego powiedzieć.

Najlepszy stomatolog bardzo lubiany przez dzieci

Najlepszy stomatolog bardzo lubiany przez dzieci

Najlepszy stomatolog na Śląsku. Dojeżdżam na wizyty z Katowic. Zawsze jestem przyjmowany punktualnie, zabiegi są wykonywane profesjonalnie. Gorąco polecam!

SUPER DENTYSTA! Polecam w 100% tego lekarza! Solidnie, DOBRZE, bezboleśnie... Bardzo miła, profesjonalna obsluga! Godny polecenia.

świetny dentysta (chociaż dentystów nienawidziłem), podejście, profesjonalizm; godny polecenia

Wspaniały lekarz! Panicznie boję się wszelkich zabiegów stomatologicznych, ale u Pana Szymona na fotelu bardzo szybko się rozluźniłam i już nie boję się kolejnej wizyty:)

Polecam wszystkim! P. Szymon jest przemiły, a do tego zna się na rzeczy - rzetelny i dobry fachowiec.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Rydułtowy"?

gabinet stomatologiczny
tygrysia