Wktam oplwiem wam moja chkstorie w dość młodym wieku stwierdzono u mnie skolikze na początku bylam pszestraszona ale gdy zobaczyłam doktora oleksika strach miną swietne podejscje dk pacjeta i wspanialy nketylkk jako lekarz ale tak ze jakk człowiek dokladnke wytłumaczył mi naczym operacja polega i wszystko dokładnie ze szczegółami teraz skrzywienie sie ponaglo i muszę iść na drugą operacje na poczatku stycznia wszystkim nalrawde polecam wspaniały lekarz wszystkjm ktorzy ske wacnaja mowie naprawde warto sie zglosic do niego polecam ogromnie wszystkkm co nkewiedza czy sie zgłosić

witam mój syn był operowany i operował go właśnie lekarz Oleksik jestem bardzo zadowolona jest bardzo uprzejmy,kompetentny,ma podejście do ludzi,czasu poświęca tyle ile jest to potrzebne wytłumaczy poleci, godny polecenia lekarz niesamowicie miły i pomocny,przede wszystkim zna się na rzeczy,serdecznie pozdrawiam i bardzo dziękuję bo takich lekarzy brakuje właśnie

Gorąco polecam p.Oleksika, kompetentny, rzeczowy a zarazem życzliwy i uprzejmy. Świetny lekarz i człowiek.

bardzo dobry lekarz zna się na rzeczy w zawodzie uprzejmy ma podejście do do ludzi jest super

W imieniu mojej Mamy dziękuję za wykonanie operacji, kiedy wielu innych lekarzy załamało ręce i odmówiło jej wykonania.

Lekarz cudowny.!Niesamowicie miły,pomocny! Swietny ortopeda!Polecam.każdemu!:)

Lekarz cudowny.!Niesamowicie miły,pomocny! Swietny ortopeda!Polecam.każdemu!:)

Jest świetny operował mnie rok temu jest swietny naprawde m podejśie do pacjeta i jest uprzejmy nietylko jako człowiek ale jako lekarz tak samo

Cudowny człowiek, nie przejdzie obojętnie, angażuje się, fachowy. Polecam w 100%

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Kraków"?

Ortoklinik Specjalistyczny ośrodek ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Krakowie
Lubicz 25, lok 16
Szpital Ortopedicum