lekarz Szymon Zachara

Polecam w 100%. Wizyta w miłej spokojnej atmosferze. Precyzyjna diagnoza po uprzednim dokładnym badaniu usg Doppler.Doktor odpowiadający na wszystkie wyczerpujące i wymagające pytania z mojej strony 😁 bardzo wyrozumiałe tłumacząc pierwszy raz spotkałam się z takim lekarzem u którego stres schodzi na najniższy poziom będąc na wizycie można bardzo szybko poznać podejscie doktora i zamiłowanie do wykonywanego zawodu. Będąc wcześniej u kilku innych specjalistów można być pewnym u Doktora można być w 100% pewnym jego decyzji np do rodzaju wykonania danego zabiegu Doktor wybiera najlepsze co możliwe Oby jak najwiecej ...

Polecam w 100%.
Oby jak najwiecej takich lekarzy ❤️
A ja czekam na zabieg laserowy zylaka dzieki
Doktorowi jestem bardzo spokojna 😊
Panie pielęgniarki bardzo miłe 😍

Do zobaczenia
Panicznie bojąca się pacjentka 😄
Marta Basarab

Do Pana doktora Zachary trafiłam z polecenia znajomego. I nie żałuję wręcz przeciwnie. Jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu, podejścia do pacjenta, ludzkiej życzliwości oraz empatii. Nie często spotyka się takich lekarzy, którzy pozostają w kontakcie z pacjentem po zabiegu i służą radą o każdej porze. Chce jeszcze zwrócić uwagę, że profesjonalny doktor Zachara zbudował także profesjonalny zespół współpracowników - mam na myśli uśmiechnięte i wzbudzające zaufanie Panie. Dziękuję zatem Panu Doktorowi oraz zespołowi i polecam wszystkim potrzebującym pomocy w zakresie leczenia żylaków.

Wspaniały lekarz , profesionalista przez duże P. Polecam wizyty u Pana doktora w klinice jednego dnia

Profesjonalna obsługa, doradztwo indywidualne na najwyższym poziomie i bardzo miłe podejście do klienta. Mogę serdecznie polecić wizytę u Pana Doktora każdemu!

Gorąco polecam Doktora Szymona Zachara ze względu na profesjonalizm (trafna diagnoza i skuteczne leczenie) oraz na tworzenie miłej atmosfery. Wizyta przebiegła bez pośpiechu w miłej atmosferze

Jestem bardzo zadowolona ,Pan doktor bardzo miły. Bardzo dobrze i zrozumiałe tlumaczy o chorobie.

Jestem bardzo zadowolona ,Pan doktor bardzo miły.
Bardzo dobrze i zrozumiałe
tlumaczy o chorobie.

Doktor Szymon Zachara to lekarz godny polecenia. Dokładnie wyjaśnia na czym polega badanie i jaki zabieg najlepiej wykonać. Bardzo dobry fachowiec.

Składam na ręce Pana Doktora Szymon Zachara gorące i szczere podziękowania za profesjonalne podejście do pacjenta i profesjonalnie wykonany zabieg który daje mi możliwość powrotu do zdrowia. Panie Doktorze zarządza Pan wybitnym personelem który złożony jest z cudownych ludzi a także wspaniałych fachowców w swojej dziedzinie. Życzę dużo zdrowia, wytrwałości w tak trudnym zawodzie oraz wszelkiego zdrowia i pomyślności.

Po dzisiejszej wizycie godnie polecam Dr. Szymona Zacharę. Wizyta w przemiłej atmosferze, prawdziwa troska o pacjenta.Dr.Zachara jest bardzo profesjonalnym chirurgiem z powołania charakteryzującym się ogromną wiedza medyczną.Komunikatywny,rzeczowy,szczegółowo wyjaśnia problem i proponuje konkretne metody leczenia.Jeśli ktoś musi skorzystać z pomocy lekarskiej z czystym sumieniem polecam Dr. Zacharę

Dr. Szymon Zachara wspaniały, z niesamowitą kulturą osobistą, uczciwy, z wielką empatią, profesjonalista pod każdym względem, bardzo jasno i rzeczowo wszystko wyjaśnia, przede wszystkim poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje.Zabieg przeprowadzony profesjonalnie w przemiłej atmosferze zaufania. Personel wspaniały. Dziękuję za dobro i zdrowie które otrzymałam od dr. Szymona. Zdecydowanie z całego serca polecam dr. Zachare złote ręce które leczą. Pozdrawiam serdecznie.