Tadeusz Abratowski

Ortopeda

Dość dobry lekarz, kompetentny, aczkolwiek niezbyt miły. Jednak ma wiedze duża, zleca badania. Polecam, na pewno najlepszy w Stalowej woli.

ogolnie polecam, potrafi zainteresowac sie problemem i nie szczedzi czasu aby pomoc

Bardzo dobry lekarz operował moje kolano - zerwane wiązadło ACL oraz uszkodzona łękotka przyśrodkowa. Zabieg wykonany perfekcyjnie. Szczerze polecam i dziękuję! MM

MM

Jest naprwde swietnym lekarzem.Prowadzi nie tylko dorosle osoby ale takze male dzieci .Polecam go wszystkim niezaleznie od wieku

Ogromna wiedza, pomaga, nie narzuca się przy dalszym leczeniu, interesuje się pacjętem

Ogromna wiedza, pomaga, nie narzuca się przy dalszym leczeniu,
interesuje się pacjętem

Mam bardzo złe zdanie na temat tego lekarza gdyż dzięki niemu moja 2 tygodniowa córka miała matrwice skóry na piętach przez bezmyślność jej nóżki w najwieksze upały zostały włożone w gipsy