Po długim leczeniu u pana doktora, udało mi się zajść w ciążę. Badanie HSG wykonane przez doktora ku mojemu zaskoczeniu było bezbolesne i wspominam je dobrze. Każda wizyta była bez stresu i skrępowania. Opinie wystawiam po kilkunastu wizytach w gabinecie doktora, bo takie "doświadczenie" pozwala na wystawienie rzetelnej opinii.

Po długim leczeniu u pana doktora, udało mi się zajść w ciążę.

Pan dr.Belina jest prawdziwym profesjonalista podchodzi do problemu pacjentki nie tylko szczegółowo ale i ogólnie,nie skupia sie na tym co sie mu powie ale sprawdza konkretnie i wieloma kanałami co może być powodem problemów zdrowotnych z jakimi sie udajemy do niego. Bardzo szczegółowo tłumaczy powody objawy skutki.....i można zawsze na niego liczyć. Dzięki niemu udało mi sie zajść w ciąże.. i nigdy nie pozwolił mi zwątpić że bedzie inaczej.Z uśmiechem podchodząc nawet gdy sam sie martwił.teraz jestem w 20 tyg.ciąży i opieka jaka jestem otoczona jest na wysokim poziomie ;) ...

Dzięki niemu udało mi sie zajść w ciąże.. i nigdy nie pozwolił mi zwątpić że bedzie inaczej.Z uśmiechem podchodząc nawet gdy sam sie martwił.teraz jestem w 20 tyg.ciąży i opieka jaka jestem otoczona jest na wysokim poziomie ;) z wizyt zapamiętuje zawsze uśmiech pana dr.i przemiłe komentarze co do badań usg, czy ogólnie kierowane do mnie....zawsze zapyta co słychać jak sie miewam.Stwarza ciepła atmosfere przy której nawet powazne problemy jakos maleją;) Serdeczne pozdrowienia dla Pana Doktora ;)

Najlepszy lekarz. Prowadził moje dwie ciąże z czego drugą z komplikacjami. Mogło być róznie na szczęscie wszystko skonczylo sie obrze dzieki doktorowi. Wszystkim którzy sie wachaja POLECAM!!!!!!

Jest bardzo dobrym lekarzem, dobrym fachowcem, godnym polecenia. Doskonale zna się na swojej pracy. Jest miły uprzejmy.

Pan dr Tadeusz Belina jest niesamowitym lekarzem- uprzejmy, po ludzku podchodzi do problemów swoich pacjentek. Obecnie jestem pod jego opieką. Jestem w 14 tyg. ciąży i dzięki niemu wszystko jest w porządku z moim maleństwem. Pierwszą ciążę poroniłam lecząc się u pani ginekolog, która nie była w stanie powiedzieć mi, co było przyczyną poronienia. Na pierwszej wizycie po rozmowie ze mną Pan doktor przepisał mi odpowiednie tabletki i razem ze mną mocno przeżywał, by ciąża się utrzymała. Jesteśmy mu razem z moim mężem wdzięczni za ten cud, że wszystko z dzidziusiem jest ok. wszystkim przyszłym mamusiom polecam tego lekarza. Lepszego specjalisty nie znajdziecie w całym woj. podkarpackim.

Najlepszy ! tylko tyle jestem w stanie powiedzieć :) pozdrwaiam i gorąco polecam pana doktora Beline

mój lekarz od kilku lat.dzięki niemu mam piękna i zdrową córkę . ostrożny i konkretny...ufam mu i polecam każdemu.Na każdej wizycie czy to prywatnej czy na NFZ to samo podejście ,ten sam uśmiech ....profesjonalizm.

Bardzo dobry lekarz. Od 15 lat już chodzę do niego i bardzo mi pomógł.

Bardzo dobry lekarz. Od 15 lat już chodzę do niego i bardzo mi pomógł.

Super Lekarz. Uprzejmy. Odpowiada na wątpliwości. Posiada dużą wiedzę, dobre wyposażenie gabinetu. Godny polecenia.

Wspaniały lekarz, uśmiech jego udzielil mi sie z chwilą gdy go zobaczyłam.Podejscie lekarza do pacjenta ma bardzo duże znaczenie.Pomógł mi bardzo za co jestem mu bardzo wdzięczna.Polecam go innym pacjentkom.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Brzozów"?

Grzegorz Stabryła

Brzozów
Podkarpackie Centrum Interwencji Sercowo-Naczyniowych Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Poradnia kardiologiczna
ulica Pogodna 1
38-500 Sanok