lekarz Tadeusz Belina

Ginekolog położnik, Ginekolog

Po długim leczeniu u pana doktora, udało mi się zajść w ciążę. Badanie HSG wykonane przez doktora ku mojemu zaskoczeniu było bezbolesne i wspominam je dobrze. Każda wizyta była bez stresu i skrępowania. Opinie wystawiam po kilkunastu wizytach w gabinecie doktora, bo takie "doświadczenie" pozwala na wystawienie rzetelnej opinii.

Po długim leczeniu u pana doktora, udało mi się zajść w ciążę.

Najlepszy lekarz. Prowadził moje dwie ciąże z czego drugą z komplikacjami. Mogło być róznie na szczęscie wszystko skonczylo sie obrze dzieki doktorowi. Wszystkim którzy sie wachaja POLECAM!!!!!!

Najlepszy ! tylko tyle jestem w stanie powiedzieć :) pozdrwaiam i gorąco polecam pana doktora Beline

mój lekarz od kilku lat.dzięki niemu mam piękna i zdrową córkę . ostrożny i konkretny...ufam mu i polecam każdemu.Na każdej wizycie czy to prywatnej czy na NFZ to samo podejście ,ten sam uśmiech ....profesjonalizm.

Jest bardzo dobrym lekarzem, dobrym fachowcem, godnym polecenia. Doskonale zna się na swojej pracy. Jest miły uprzejmy.

Super Lekarz. Uprzejmy. Odpowiada na wątpliwości. Posiada dużą wiedzę, dobre wyposażenie gabinetu. Godny polecenia.

pan Doktor najlepiej to leczy z pieniędzy.Byłam u niego prywatnie 2 razy i wszystko było ok a gdy poszlam na kasę chorych jego diagnoza była calkiem odwrotna.stwierdził że nie mogę zajść w ciąże . Niewiem czy jak nie da mu się pieniędzy to on tak pociesza swoje pacjętki?? może on i był uśmiechnięty i rozmowny ale tylko przy wizycie prywatnie a pożniej brak słów.. jeśli to jest jego humor to ja dziękuje za takiego lekarza!....

Bardzo dobry lekarz. Od 15 lat już chodzę do niego i bardzo mi pomógł.

Bardzo dobry lekarz. Od 15 lat już chodzę do niego i bardzo mi pomógł.

Pan dr.Belina jest prawdziwym profesjonalista podchodzi do problemu pacjentki nie tylko szczegółowo ale i ogólnie,nie skupia sie na tym co sie mu powie ale sprawdza konkretnie i wieloma kanałami co może być powodem problemów zdrowotnych z jakimi sie udajemy do niego. Bardzo szczegółowo tłumaczy powody objawy skutki.....i można zawsze na niego liczyć. Dzięki niemu udało mi sie zajść w ciąże.. i nigdy nie pozwolił mi zwątpić że bedzie inaczej.Z uśmiechem podchodząc nawet gdy sam sie martwił.teraz jestem w 20 tyg.ciąży i opieka jaka jestem otoczona jest na wysokim poziomie ;) ...

Dzięki niemu udało mi sie zajść w ciąże.. i nigdy nie pozwolił mi zwątpić że bedzie inaczej.Z uśmiechem podchodząc nawet gdy sam sie martwił.teraz jestem w 20 tyg.ciąży i opieka jaka jestem otoczona jest na wysokim poziomie ;) z wizyt zapamiętuje zawsze uśmiech pana dr.i przemiłe komentarze co do badań usg, czy ogólnie kierowane do mnie....zawsze zapyta co słychać jak sie miewam.Stwarza ciepła atmosfere przy której nawet powazne problemy jakos maleją;) Serdeczne pozdrowienia dla Pana Doktora ;)

Lekarz godny zaufania bez problemu poleciłam go mojej przyjaciółce i skorzystała,jej opinia również była pozytywna.