lekarz Tadeusz Brudnias

1,8
1,3
1,2
1,5

Zdecydowanie NIE polecam tego Pana "doktora". Jest to cham, ordynus i zarozumialec. Zachowuje się tak jakby miał za sobą kilku dziesięcio - letnią profesurę i doświadczenie we władaniu ludźmi. Swój personel traktuje jak śmieci. Wydziera się i próbuje ustawiać po kątach personel szpitala i myśli, że jest Panem świata. W kontakcie z ludźmi jest bardzo nieprzyjemny i wulgarny. Próbuje krzykiem dochodzić swoich racji Zdecydowanie NIE POLECAM !!! a wręcz ODRADZAM jakikolwiek kontakt z tym Panem

Zdecydowanie NIE polecam tego Pana "doktora".
W kontakcie z ludźmi jest bardzo nieprzyjemny i wulgarny.
Próbuje krzykiem dochodzić swoich racji
Zdecydowanie NIE POLECAM !!! a wręcz ODRADZAM jakikolwiek kontakt z tym Panem

Byliśmy u pana doktora rok temu, z trzyletnim wówczas synkiem. Ja nie mam zastrzeżeń. Było ok. Złamana rączka, obie kości i to pod kątem. Miło zdjąl gips, pogadał do smyka, porozmawiał z rodzicem. Miał czas, odpowiadał na pytania. Pomógł podjąc decyzję w sprawie drugiego gipsu. Gorzej z pigułami w rejestracji, te to dopiero myślą, że mają władzę. Ale żal mi wszystkich ludzi w tych ogromnych kolejkach do ortopedy :(.

ten "lekarz" to prawdziwa wizytówka szpitala w Kozienicach; takich jak on ludzi jest tam niestety więcej:( g...no by mnie to obchodziło, gdyby tylko nic nie robili, ale oni niestety czasem coś robią - a tym samym bardzo krzywdzą innych ludzi; a Pan "lekarz" Brudnias dodatkowo jest tam ordynatorem - to po prostu tragedia (lub tragedie wielu ludzi). Szpital w Kozienicach nazywany jest rzeźnią - zatem ten pan to chyba rzeźnik? Jeżeli ktokolwiek trafi do tej placowki - uciekać jak najszybciej. Pozdrawiam.

SZKODA GO TRZYMAC W PUBLICZNYM SZPITALU-TOTALNA OLEWKA PACJETA!!!

SZKODA GO TRZYMAC W PUBLICZNYM SZPITALU-TOTALNA OLEWKA PACJETA!!!

zdecydowanie nie polecam. NIe wiem jak lekarz może byc tak nieprzyjemny i zarozumiały. Ten Pan zachowuje się jakby był panem i wladcą szpitala w Kozienicach. Pacjentów nie szanuje wcale. Potrafi tylko wrzeszczeć i pomiatać ludźmi.

Ordynus nie lekarz. Zamiast pomagać szkodzi. Podczas wizyty PUBLICZNEJ wyżywa się na pacjentach, którzy przychodzą do niego po pomoc.