dr n. med. Tadeusz Budlewski

Endokrynolog, Internista

Wspaniały, doskonały, jedyny specjalista w Luxmed endokrynolog , który bardzo mi pomógł w moim trudnym przypadku. Polecam

Dobry lekarz, interesuje się zdrowiem pacjenta, kompetentny, kulturalny taki jaki powinien być prawdziwy lekarz. Serdecznie polecam

Bardzo dobry, sympatyczny lekarz, odpowiada na wszystkie pytania, naprawde zależy mu na dobru pacjenta.

Nie wierzę w żadna negatywną opinię, którą dodali pewnie zazdrośni koledzy lub niekompetentni lekarze, wyrzuceni z oddziału doktora Budlewskiego. Doktor jest wspaniałam, przemiłym, kompetentnym człowiekiem. Mój trudny przypadek szczegółowo analizował, dobierał metody leczenia, zlecał konsultacje. Jestem bardzo zadowolona z pobytu (kilkukrotnie) na oddziale u doktora. Cały personel - lekarze, pilęgniarki, salowe przesympatyczne. Polecam z całego serca.

Niezwykle kompetentny i spokojny. Zawsze wszystko wytłumaczy, doda otuchy. Nastawiony na pomoc i zrozumienie pacjenta. Prawdziwy Lekarz z powołania. Leczy mnie po operacji usunięcia tarczycy z powodu raka. Bardzo polecam.

Leczy mnie po operacji usunięcia tarczycy z powodu raka.
Bardzo polecam.

Na oddziale Pana dr Budlewskiego leczyłam się po usunięciu tarczycy i bardzo gorąco polecam go jako lekarza prowadzącego. Jest kompetentny, cierpliwy i zawsze znajduje czas dla pacjenta. Wiem, bo już po odbytym leczeniu zawracałam Panu doktorowi głowę ze swoimi wątpliwościami jeszcze kilkakrotnie. Nigdy nie powiedział, że nie ma dla mnie czasu. Co więcej, poświęcał mi go bardzo dużo wszystko cierpliwie i dokładnie tłumacząc, rozwiewając moje troski. Pozdrawiam,

Dr Budlewski to doskonały specjalista. W moim wcale niełatwym przypadku, okazał się lekarzem rozważnym i kompetentnym. Potężnie nadczynna tarczyca uniemożliwiała mi aktywne życie i w ogóle mój stan był niefajny. Pan doktor szybko i skutecznie przywrócił mi normalne funkcjonowanie. Po leczeniu czuje się znakomicie i wielkie dzięki mu za to. Szkoda, że nie każdy lekarz ma tyle cierpliwości i wyrozumiałości dla chorych co dr Budlewski. Poza tym jest przychylnym i bardzo sympatycznym człowiekiem.

Poza tym jest przychylnym i bardzo sympatycznym człowiekiem.

Powiem tak ,lekrza z powolania.Jako pierwszy od trzech lat leczenia sie u innych lekarzy zaproponował odrazu na pierwszej wizycie USG ,poczym okazło sei ze trafnie bo mam dośc duzego guza.Nie mam mu nic do zarzucenia,Miły zawsze wytłumaczy ,na kazde pytanie odpowie .

Przerost aspiracji nad wiedzą. Nie przejmuje się pacjentami, byłem pacjentem kilka dni, widziałem doktora przez 30 sekund jeden raz, nie czekał na moją odpowiedź na rzucone nie wiadomo do kogo pytanie. Nie ma czasu dla pacjentów, bo nie ma wiedzy. Owszem, przystojny, ale to przystojny POZORANT. Zdecydowanie NIE POLECAM

Nie wierzę, ze ktoś będący pod opieką dr. Budlewskiego mógłby wydać takie negatywne opinie - jest to pod każdym względem wspaniały lekarz. Te opionie to chyba pisali inni nie dorastający mu do pięt inni lekarze. Wstyd!!!!