dr n. med. Tadeusz Budlewski

Endokrynolog, Internista

Dr Tadeusz Budlewski jest lekarzem do którego chciałby trafic kazdy potrzebujący porady i leczenia pacjent. Jest osobą kompetentna, miłą , uprzejma , cierpliwą. poświeca maksimum czasu pacjentowi aby wytłumaczyć mu zmiany chorobowe zachodzące w jego organiźmie i dobrać właściwą metodę leczenia bądź terapii. Jego leczenie jest przemyslane i przede wszystkim efektywne.

MIŁY I BARDZO PRZYSTOJNY, ale czy wolny?

MIŁY I BARDZO PRZYSTOJNY, ale czy wolny?

Przerost aspiracji nad wiedzą. Nie przejmuje się pacjentami, byłem pacjentem kilka dni, widziałem doktora przez 30 sekund jeden raz, nie czekał na moją odpowiedź na rzucone nie wiadomo do kogo pytanie. Nie ma czasu dla pacjentów, bo nie ma wiedzy. Owszem, przystojny, ale to przystojny POZORANT. Zdecydowanie NIE POLECAM

Bardzo dobry specjalista, nie odsyła do innych lekarzy tylko podejmuje opiekę nad pacjentem. Polecam wszystkim.

Pan Doktor Tadeusz Budlewski jest godzien najwyższego uznania.Miły , sympatyczny , zawsze pomoże i postara się udzielić pomocy.Wzbudza zaufanie i polecam Doktora bardzo! Wszystko tłumaczy zrozumiale. Jednym słowem "Lekarz z powołania"

Jednym słowem "Lekarz z powołania"

Kiepski - brak wiedzy, wypisuje drogie lekki. Nie da odpowiedz wprost . Przytymywal mi na oddzialu bo (dowiedzalem sie) za krotki pobyt jemu sie nie oplaca finansowo i probowal zwalac powod to na asystentow. Jest to krzeciarz, nie lekarz. Unikac jego oddzial w csk-mswia.

Mądry, cierpliwy i współczujacy lekarz. Polecam każdemu takiego endokrynologa.

Mądry, cierpliwy i współczujacy lekarz. Polecam każdemu takiego endokrynologa.

Pan Doktor zajmuje się pacjentami, ale wybiórczo. Podczas dyżuru w szpitalu zajmuje się tylko swoimi pacjentami, choć powinien wszystkimi mu podległymi na oddziale a choćby tymi, którzy bardzo tego potrzebują. Co robi z pozostałym czasem… Łęcka

Łęcka

Rubbish! Smile is not everything. Kept me longer to do tests which I did not need or even get to see.

Pompy ni ma... Temu panu już dziękujemy.

Pompy ni ma... Temu panu już dziękujemy.