dr n. med. Tadeusz Budlewski

Endokrynolog, Internista

Pompy ni ma... Temu panu już dziękujemy.

Pompy ni ma... Temu panu już dziękujemy.

Rubbish! Smile is not everything. Kept me longer to do tests which I did not need or even get to see.

Bardzo slaby, unika obowiazkow, zwala odpowiedzalnosc na kolegow

Bardzo slaby, unika obowiazkow, zwala odpowiedzalnosc na kolegow

Kiepski - brak wiedzy, wypisuje drogie lekki. Nie da odpowiedz wprost . Przytymywal mi na oddzialu bo (dowiedzalem sie) za krotki pobyt jemu sie nie oplaca finansowo i probowal zwalac powod to na asystentow. Jest to krzeciarz, nie lekarz. Unikac jego oddzial w csk-mswia.

MIŁY I BARDZO PRZYSTOJNY, ale czy wolny?

MIŁY I BARDZO PRZYSTOJNY, ale czy wolny?

TO DIAMENT POŚRÓD LEKARZY. Przebywałam 10 dni na oddziale Pana Dr Budlewskiego. Jestem zachwycona opieką pielęgniarską, fachowością lekarki prowadzącej i w końcu.. pracą samego ordynatora - Dr Budlewskiego. Ten wielkiej kultury człowiek, doskonale potrafi łączyć obowiązki wynikające z pełnionego na oddziale stanowiska z pracą lekarza w pełnym znaczeniu tego słowa. Cierpliwy, troskliwy, ciepły, a przy tym fachowy i kompetentny. Na szczególną uwagę zasługuje jego (bardzo rzadkie dzisiaj) konsekwentne dążenie do postawienia właściwej diagnozy, kompleksowo rozpatrując stan zdrowia pacjenta. Polecam tego lekarza z całego serca ! Ewa Turek

Polecam tego lekarza z całego serca !
Ewa Turek

Bardzo dobry specjalista, nie odsyła do innych lekarzy tylko podejmuje opiekę nad pacjentem. Polecam wszystkim.

Pan Doktor zajmuje się pacjentami, ale wybiórczo. Podczas dyżuru w szpitalu zajmuje się tylko swoimi pacjentami, choć powinien wszystkimi mu podległymi na oddziale a choćby tymi, którzy bardzo tego potrzebują. Co robi z pozostałym czasem… Łęcka

Łęcka

Pan Doktor Tadeusz Budlewski jest godzien najwyższego uznania.Miły , sympatyczny , zawsze pomoże i postara się udzielić pomocy.Wzbudza zaufanie i polecam Doktora bardzo! Wszystko tłumaczy zrozumiale. Jednym słowem "Lekarz z powołania"

Jednym słowem "Lekarz z powołania"

Krótka wizyta u dr Tadeusza Budlewskiego w szpitalu zaskoczyła mnie diametralnie, bo jak dotąd nie spotkałam tak dobrego lekarza. Zaskoczyła mnie jego dokładność, cierpliwość i opiekuńczość. A jego przesympatyczny głos działa kojąco, wręcz uspakaja. Aż chciałoby się częściej go widzieć! Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek :)