lekarz Tadeusz Cichecki

1,5

Ten "lekarz" to powinien juz dawno isc na emeryture, kompletnie sie nie nadaje. Chodzbylby jedynym lekarzem na swiecie to nigdy do niego nie pojde. ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szczerze ODRADZAM wizyt u tego pana...Jest złośliwy wręcz chamski i chyba już powinien pomyśleć o emeryturze skoro nie potrafi nawiązać spokojnej rozmowy z pacjentkom nie mówiąc już o badaniu czy leczeniu!!!!!!!!!!!!!!!!

jest lekarzem dobrym rodziłam dzieci prawie wszystkie przy tym lekarzu.Jest moim lekarzem 30 lat i jak do tej pory nie miałam powodu aby na niego narzekać.

Zgadzam sie z opiniami pań jest arogancki nieuprzejmy tak jakby on tylko był najważniejszy mało delikatny przy badaniu ale skuteczny poniękat dzięki niemu urodziłam dość szybko i sprawnie gorzej było z szyciem myślał że zszywa co innego

Krotko co mozna powiedziec o tym lekarzu to:niekompetentny, nieuprzejmy wrecz chamski,kompletny brak delikatnosci w badaniu,potrafi sprawic ,iz pierwsza ciaza okaze sie dla ciebie okropna trauma....szczerze odradzam

Nie przeprowadził ze mną rozmowy,a następnie wykonał zabieg, na który nie byłam przygotowana, po czym stwierdził, że właściwie ten zabieg był niepotrzebny, a finałem tego jest to, że nie zachodzę w ciążę, a każda wizyta u prawdziwych specjalistów kończy się tym, że kiwają głową i pytają się u kogo się leczyłam, bo mogę mu zawdzięczać swój stan. To rzeźnik, który lekceważy pacjentki i nie przejmuje się skutkami swoich nieprzemyślanych działań. Co takiemu zrobić?!