2,9

Naburmuszony, wredny cwany lekarz.poszlam z ułamanym zębem na NFZ z powodu braku pieniędzy, powiedział że mi z nim zrobi dopłata 200zl. Nie miałam wyjścia bo ząb z przodu.po około 2 miesiacach całość wypadla więc poszłam ponownie z reklamacją to powiedział że on prowizorek nie będzie robił że korona musi być koszt około kilku stówek.zrobil prowizorkę skasował 200zl,a wcześniej mógł się nie brać już za to!!!chcesz mieć zęby to omijaj szerokim łukiem.ja go już niestety nie mam!

Doktor Cieślik jest osobą wredną i nie kompetętną , naskoczył na moją mamę po tym jak sam bez żadnej informacji zaczął znieczulać i wyrywać zęba, nie przeprowadził zadnej rozmowy i spóźnił się aż 2 GODZINY ,taki " lekarz " powinien zostać dawno odsunięty od zawodu

Godny polecenia lekarz. Profesjonalne podejście do pacjęta. Uprzejmy, miły, wszystko cierpliwie tłumaczy. Szczerze polecam. Chodzilam do różnych lekarzy stomatologów lecz jedynym godnym polecenia jest Pan doktor Cieślik.

Pan Profesor to osoba niezwykle kompetentna i życzliwa. Cierpliwie i konsekwentnie walczył z moim bólem nie licząc swego czasu. Jestem bardzo wdzięczna za to, że nie cierpię i mogę normalnie funkcjonować. Serdecznie polecam.

Unikać. Łapówkarz, oszust i złodziej. Był pozwany do sądu i nie wiem jakim cudem jeszcze praktykuje. Po zabiegu brak kontaktu i totalny nie odbieranie telefonu. brak profesjonalizmu i totalna pogarda wobec pacjenta.

Bylam leczona u pana Cieslika z nfz, w koncu jestem ubezpieczona i mam prawo z takiego zabiegu skorzystac nie placac, szkoda ze inne osoby w opini nie zaznaczyly czy byly z nfz czy prywatnie u tego niby prof. Ale jestem pewna ze osoby ktore chwala pana Cieslika to pewnie byly prywatnie, a te ktore tak jak ja moga cos wiecej o tym panu powiedziec. U mnie wizyta wygladala tak Weszlam do gabinetu byla 9:10 dal mi znieczulenie, a tu co sie okazuje ze komputer na ktorym ma byc wyswietlone zdj nie dziala, i lampa ktora potrzebuje kazdy dentysta tez nie dziala. To nic znieczulenie zaczelo dzialac a lampa dalej nic, w koncu przyszla inna lekarka byla bodajze 9:20 (wiem bo patrzyamm na zegar), ta lekarka wydarla sie na asystentki ze czemu wczesniej tego nie zglosily, no nic ta lekarka wyminila zarowke, po tym incydencie juzz czulam ze cos jest nie tak. Modlilam sie w duchu zeby wszystko poszlo ok. Gdy ten "rzeznik" tak tylko mozna kogos nazwac zaczal mi wyryywac zeba, zaczelam az beczec na tym fotelu, a on nic, czulam jak mi wyrywa tego zeba, z taka chamskoscia, ja rozumiem ze trzeba uzyc do tego sily, ale bez przesady ze to wygladalo tak jakby chcial mi szczeke zlamac. Cala sie trzepałam ze strachu. Wyrwal mojego zeba a potem rane zaszyl. Byla 9:40 jak skonczyl, po czym jedna z pielegniarek powiedziala ze moge wstac, i to byla jedna osoba ktora zapytala czy wszystko w porzadku, ja bylam w takim szoku ze nie odpowiedzialam jej tylko kiwnelam glowa, a ona spytala jeszcze raz czy napewno wszystko w porzadku, wtedy juz jej odpowiedzialam ze tak, stalam a On powiedzial do mnie Pani wlasciwie moze juz wyjsc, ja wtedy zdziwiona spytalam czy dostane L4 bo pracuje fizycznie a On mi odpowiedzial ze nie u niego, i to mnie wbilo, spytalam czy dostane recepte na cos przeciwbolowego a on do mnie ze nie, spytalam czy moge cos wgl wziasc odpowiedzial ze tak. Wkurzylam sie bo nic sam od siebie mi nie wytlumaczyl co mam robic po zabiegu (zwlaszcza ze to bylo moje pierwsze wyrywanie zeba a dodatkowo chirurgicznie) jak plukac czym plukac jame ustna, co moge jesc, na co mam uwaza itp.itd sama sie dopytywalam tyle ile dalam rade, ile wiedzialam ze moge, bo myslam ze ten niby prof, z Bozej laski, sam mi wytlumaczy.No nic przyjechalam do domu znieczulenie przstalo dzialac, bol mnie rozrywal. Bylam u lekarza rodzinnego, na szczescie on mi przepisal przeciwbolowe, i L4 ale byl w szoku ze cos takiego mialo miejsce, dalej to wyglada tak ze stwierdzilam razem z mama ze tak tego nie zostawimy, bo czuje ze cos sie dzieje, mam popuchniete, i dalej saczy mi sie krew, szwy mam zdjac w poniedzialek wiec zobaczymy co dalej. Nikomu nie polecam tego lekarza, chyba ze da mu sie w lape.

Prof. Cieslik usuwał mi zęba (35), niby nic wielkiego ale jak dla mnie to by prawdziwy koszmar!!! Zero informacji przed i po zabiegu. Podejscie do pacjenta ponizej normy, chamstwo i prostactwo. Zabieg wykonany nerwowo,z użyciem dużej sily i pretensji ze pacjent się boi tego co go czeka. Jak sie okazalo usunięto mi ząb i korzeń przy czym nie obylo się to bez dłutowania. Założono szwy na dziurę po zębie i mam zszyte całe dziąsło od gory do dołu co uniemożliwia otwarcie ust. O L4 musiałam sama się upomnieć i dostałam tylko 3 dni gdzie szwy mam nosic tydzień. Jak dla mnie to z takim podejsciem do pacjenta ten lekarz nie powinien pracowac.

Polecam prof Cieślika podejście profesjonalne usuwał moją ósemkę zakleszczoną w kości leżącą bokiem trwało to 10 min, co do tego że jest rzeźnikiem to drodzy Państwo usuwanie takich zębów nie należy do przyjemnych i można to porównać do rzezi ale taka jest właśnie praca chirurga. Profesor wie co robić i zna się na tym nie musi być miły ważne aby skutecznie usuną ząb i tak też się stało. Po zabiegu trzeba przyjmować mocne leki przeciwbólowe i się oszczędzać ale ja nie miałam powikłań bo dbałam o siebie opuchlizna schodzi po 3-5 dniach cieszę się że mam już to za sobą i radzę takie zęby usuwać u chirurga a nie zwykłych stomatologów którzy nie mają o tym pojęcia a niestety podejmują się takich zabiegów powodzenia :)

jestem własnie po zabiegu usunięcia 8 i strasznie cierpię nie potrafię powiedzieć czy tak powinno być czy fakt ten zawdzięczam temu że zęba usuwał mi rzeźnik, cóż inaczej nie mogę nazwać pana Profesora.To totalny gbur, przed zabiegiem wysłuchałam jeszcze jego pretensji że musi mieć dobre narzędzia, nie mam zatem pojęcia jakimi usuwał mojego zęba. Nie było żadnego wywiadu, rozmowy wyjaśnień, na moje pytanie czy będzie bolało odpowiedział krótko że tak. Zdecydowanie nie polecam.

Gbur, cham i prostak. Nie zna się na tym, co robi.

Gbur, cham i prostak. Nie zna się na tym, co robi.