Tadeusz Czerkas-Chodosowski

Alergolog, Laryngolog

Jjjjjjjjjjjbbbbbbbfftyftfffdswkskgsldjlldkykgsmgzkgykksktkwklylyslrllhulllys

Jjjjjjjjjjjbbbbbbbfftyftfffdswkskgsldjlldkykgsmgzkgykksktkwklylyslrllhulllys

Bardzo dobry lekarz. Mialam problemy z uchem ...leciała mi krew aż z dwóch i on wyleczył mnie i mam zdrowe uszy u normalnie słysze i nic mnie nie boli. Polecam.:)

Witam, w dniu dzisiejszym byłem z nastoletnim dzieckiem u Pana "doktora". Syn miał wrażenie spuchniętego gardła, ból, zatkany nos, prawe ucho, powietrze łapał z wielkim trudem, widok tego meczenia sie mojego dziecka był OKROPNY. "lekarz" zaś to wszystko podsumował tym, iż chłopcy w tym wieku ganiają za piłką, bądź innymi atrakcjami, i nie zważają na swoje dolegliwości, a z takimi narzekaniami spotkał się po raz pierwszy. według niego to choroba "duchowa" a nie fizyczna. Po swojej wymowie odprawił nas z witaminą A, dla nawilżenia gardła i kazał poczekać 10 dni! ...

Witam,
w dniu dzisiejszym byłem z nastoletnim dzieckiem u Pana "doktora". Syn miał wrażenie spuchniętego gardła, ból, zatkany nos, prawe ucho, powietrze łapał z wielkim trudem, widok tego meczenia sie mojego dziecka był OKROPNY. "lekarz" zaś to wszystko podsumował tym, iż chłopcy w tym wieku ganiają za piłką, bądź innymi atrakcjami, i nie zważają na swoje dolegliwości, a z takimi narzekaniami spotkał się po raz pierwszy. według niego to choroba "duchowa" a nie fizyczna. Po swojej wymowie odprawił nas z witaminą A, dla nawilżenia gardła i kazał poczekać 10 dni! kolejne 10 dni meczarni?!?! i to ma być sposób na uleczenie? dodam również, że te objawy utrzymują sie od prawie tygodnia, i nie mają zamiaru same odejść. Po tej wizycie wcale nie dziwi mnie brak kolejki do owego "specjalisty". Na koniec dodam, że jeżeli ktoś zdecyduje sie na zasiEgniecie pomocy u tego pana, niech idzie ze zdrowym gardłem, ponieważ żeby pan "doktor" usłyszał o czym mu mówimy, trzeba głośno mówić, w przeciwnym razie co chwila usłuszymy głośne "co" i "słucham" z ust naszego "uzdrowiciela" Jednym słowem jezeli macie problem, to zdecydowanie nie polecam, szkoda marnować czas, który moglibysmy spędzić u kogoś, kto nam pomoże.

niezły jest muj wujek co!!!!!!!!!!!!!!!

niezły jest muj wujek co!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo mily i kulturalny lekarz; no i jestem zdrowsza :-)

Bardzo mily i kulturalny lekarz; no i jestem zdrowsza :-)

Jako jedyny w końcu potrafił powiedzieć co mi dolega. Zdecydowanie polecam.

Jako jedyny w końcu potrafił powiedzieć co mi dolega. Zdecydowanie polecam.

byłam dziś z córką,na czyszczeniu uszu,uszki oczysczone.Pan doktor sprawdził gardło i nosek.My tam jesteśmy zadowolone.

bez komentarza. byle weterynarz - nie obrażając - lepszy

bez komentarza. byle weterynarz - nie obrażając - lepszy

Jak miałem katar,to mam.Jak brałem Zyrtec i krople do nosa tak biore.Jak mam blokadę nosa to mogę wściec sie z bólów głowy,a otoczenie ze złego mojego samopoczucia.

Leczył mnie jeszcze w szkole podstawowej, teraz przychodzę ze swoim dzieckiem.

Leczył mnie jeszcze w szkole podstawowej, teraz przychodzę ze swoim dzieckiem.