lekarz Tadeusz Czumiel

1,9
1,9
2,1
2,2

Nieuczciwy, niekompetentny stawia dobra finansowe nad dobro pacjenta, nieprofesjonalne zachowanie. Zdecydowanie nie polecam, z dala od tego typu lekarzy.

bardzo dobry lekarz, kompetentny, konkretny, chociaż rzeczywiście średnio sympatyczny, ale lekarz ma dobrze leczyć a nie być super miły

Wspaniały lekarz. Może i powściągliwy, ale bardzo kompetentny.

Wspaniały lekarz. Może i powściągliwy, ale bardzo kompetentny.

ten Pan w ogóle nie powinien byc lekarzem, chyba pomylił fach, poprostu brak słów, nie polecam, a najlepiej jak najdalej

ten Pan w ogóle nie powinien byc lekarzem, chyba pomylił fach,
poprostu brak słów, nie polecam, a najlepiej jak najdalej

Nie polecam tego lekarza nikomu kto jest naprawde chory.Dr.Czumiel jest zarozumialy w stosunku do pacjentow i w czasie wizyty czulam od niego won alkoholu.Nie zauwazylam zeby byl pijany ale wyraznie zalatywalo od niego alkoholem.

Nie polecam tego lekarza.Bylam u tego lekarza z ojcem na badaniu prywatnym i dr.Czumiel mimo zaawansowanego raka prostaty u ojca stwierdzil ze ojciec jest zdrowy i ze nic mu nie dolega.Po ponownym zbadaniu u innego lekarza urologa wykryto raka prostaty lecz zaawansowane stadium nie pozwolilo na jego wyleczenie.Dlatego nie polecam tego lekarza.

Nie polecam tego lekarza nikomu, nawet najwiekrzemu wrogowi.Dr. Czumiel jest ordynarny w stosuku do pacjetow.Zdecydowanie za drogi i do tego niekompetetny.

Zdecydowanie odradzam tego lekarza,jest nie kompetentny i ordynarny do chorych.

Zdecydowanie odradzam tego lekarza,jest nie kompetentny i ordynarny do chorych.

Jest niezdecydowany,nieuprzejmy,nie wzbudza zaufania u pacjenta.

Jest niezdecydowany,nieuprzejmy,nie wzbudza zaufania u pacjenta.

Lekarz Czumiel Tadeusz jest nie uprzejmy do pacjentow i nie wzbudza zaufania u pacjenta.