dr n. med. Tadeusz Dębniak

Wenerolog, Dermatolog

Nie doszukuje się przyczyny. Tylko pogorszył się stan mojej skóry. Odradzam osobą borykającym się z trądzikiem

Po pierwszej wizycie jestem zdrowy. Bardzo dobry lekarz.Miły, kompeteny doktor.plecam.Od razu poznał przyczynę choroby, po jednej serii leczenia dolegliwości ustąpiły

Po pierwszej wizycie jestem zdrowy.

BARDZO DOBRY I KOMPETENTNY LEKARZ. DOBRAŁ WŁAŚCIWE LEKI. ZAWSZE MOŻNA LICZYĆ NA PORADĘ, RÓWNIEŻ TELEFONICZNIE. POLECAM

Wypadły mi włosy. U innego dermatologa leczyłam się ponad miesiąc. Żadnych efektów. Doktor Dębniak przepisał mi naprawde tania mieszankę. Po miesiącu łysy placek pokrył się włosami i włosy przestały wypadać. Polecam. PS. Fajnie, ze można w sobotę przyjechac na wizytę, ponieważ nie jestem z Gorzowa.

1 Przepisuje leki które się już brało i nie działają, choć mu się mówiło o tym 2 Przepisuje leki których od kilku miesięcy już nie ma w Aptekach 3 Jego terapia nic nie pomogła 4 Idąc do lekarza za 100 mam nadzieję na profesjonalne leki a on przepisał środki które można kupić bez recepty.

1 Przepisuje leki które się już brało i nie działają, choć mu się mówiło o tym
2 Przepisuje leki których od kilku miesięcy już nie ma w Aptekach
3 Jego terapia nic nie pomogła

Rozczarowała mnie wizyta u tego lekarza.Sama wizyta trwała bardzo krótko. Diagnoza,a w konsekwencji zalecone leczenie,okazały się "pomyłką".Niedobrane leki były bezskuteczne. W konekwencji trafiłam do innego lekarza,który był bardzo zdziwiony diagnozą wcześniejszą, czyli postawioną przez pana T.Dębniaka. Absolutnie nie polecam tego lekarza. Pytałam też o niego moich znajomych(niestety po fakcie) i też byli nim rozczarowani.

Niestety... lekarz ten za wizytę, na której byłam dosłownie 4 minut wziął 100 zł po czym powiedział, jakie badanie mam wykonać. Po oczekiwaniu w kolejce na NFZ (3 miesiące) zaszłam do okulisty, który mnie poinformował że robi to dermatolog. Do tego lekarza nie wróciłam, wolałam poczekać kolejny miesiąc. Nie polecam...

Nareszcie trafiłem na super lekarza. Męczę się z łuszczycą prawie 20 lat i nikt nie był w stanie mi pomóc. Natomiast Pan Tadeusz podszedł profesjonalnie do mojej choroby. Zastosował kuracje inna niż wszyscy lekarze. Poprawa duża. Jestem bardzo zadowolony. Przy wizycie dokładnie opowiedział mi o chorobie, o nowych lekach, nowych metodach leczenia, poswięcił mi bardzo duzo czasu. Chodze juz 3 misiące do Pana Tadeusza i jestem bardzo zadowolony. Polecam wszystkim, którzy są otwarci na nowe metody leczenia i co najważniejsze - skuteczne.

Polecam, ponieważ nie tylko przepisuje leki na daną dolegliwość ale doszukuje się przyczyny dolegliwości.

Świetny,kompetentny lekarz,do tego bardzo miły.POLECAM

Świetny,kompetentny lekarz,do tego bardzo miły.POLECAM