lekarz Tadeusz Doros

Lekarz rodzinny

Świetny lekarz, budzi zaufanie, fachowo podchodzi do choroby, spokojnie tłumaczy przebieg i leczenie. Polecam!

Opinia oraz ocena pracy Pana Doktora Tadeusza może być tylko jedna - wybitny lekarz pełną gębą! Wszystkim pacjentom gorąco polecam Pana Doktora!

Wizyta w dniu 28.11.2018. Nie polecam nikomu. Pan Dr na samym wstępie wizyty uznał, że przyszedłem po L4 i go nie dostanę bo system nie działa. Po uświadomieniu panu Dr celu mojej wizyty u niego tj. złego samopoczucia oraz rozwijającej się infekcji i prośbie zbadania oraz postawienia diagnozy pan Dr zapytał mnie czy potrzebuje antybiotyku... (nie wiedziałem co powiedzieć przecież to nie ja jestem lekarzem ), po czym wypisał receptę i mnie pożegnał. Cała ta wizyta nie trwała nawet 5 min. Opinia nie jest anonimowa dlatego, jest wiarygodna.

Cudowny lekarz i człowiek. Polecam. Kompetentny i zawsze ma czas na pacjenta. Ktoś kto pisze głupoty że to nierzetelny lekarz niech się objawi i powie o co mu chodzi.

Pacjentem doktora jestem od lat kilkunastu.Przez kilka lat mieszkałem za granicą,ale po powrocie nawet nie pomyślałem o innym lekarzu.Od razu zgłosiłem się do niego.Tak sympatycznego ,kompetentnego i oddanego pacjentom lekarza ze świecą szukać.Niejednokrotnie dzwoniłem dosłownie w środku nocy i nigdy nie zostałem zbyty.Zawsze mogłem liczyć na pomoc.Sumując każdemu polecam doktora Dorosa jako lekarza pierwszego kontaktu

Wczoraj byłam u Pana dr i wyszłam zszokowana. To jeszcze tacy lekarze są? (no, chociaz jednego znam dr Adam Gorczyca). Doktor Doros, to przesympatyczny człowiek. Pomimo mojego bardzo złego samopoczucia, dużego bólu, Pan dr potrafił mnie rozbawić i poprawić humor, tak że chwilami zapominałam o bólu. Bardzo kompetentny, miły i zaangażowany. Polecam. Planuję przenieść swoją deklarację właśnie do tego lekarza.

nikomu tego lekarza o nazwisko Doros nie polecam.znam go od kilkunastu lat.

nikomu tego lekarza o nazwisko Doros nie polecam.znam go od kilkunastu lat.

Miałam duże kłopoty z dziećmi. Doktor mi bardzo dużo pomógł. Cudowny człowiek! Nie wziął grosza! Ewelina z Sosnowca.

Miałam duże kłopoty z dziećmi. Doktor mi
bardzo dużo pomógł. Cudowny człowiek! Nie wziął grosza! Ewelina z Sosnowca.

Pana doktora wcześniej zupełnie nie znałam. Koleżanka podpowiedziala mi, ze kiedyś u niego była i .bardzo jej pomógł. Mam poważne schorzenia dotyczące płuc i serca. Wszędzie się zgłaszalam oględnie piszac, każdy z lekarzy - olewał mnie mówiąc głupoty. Postanowilam zadzwonić do dr Dorosa. Sama rozmowa polegała na tym, ze doktor mnie przeprosił, ze w obecnej chwili nie może rozmawiać, bo jedzie karetka z trudnym pacjentem, ale powiedział mi, ze jak będzie trochę wolny to zadzoni na numer który mu się wyświetli, czyli mój. Umówiliśmy się na wstępna rozmowę w kawiarni, a doktor był po dyżurze. Przyjechał prosto z pracy, jeszcze w pogotowianych ciuchach, zaprosił na herbatę i przy stoliku kawiarnanym, wysłuchał mnie i zaprosił na popołudniowych spotkanie. W jego gabinecie bardzo uważnie wysłuchał mnie, przebadal, stwierdził, ze prawdopodobnie mam przewlela, nieliczna niewydolność krazeniowo oddechowa a po EKG miałam kiedyś zawał serca. Natychmiast zadzwonił do swojego kolegi z kardiologii i załatwił mi w tym momencie przyjęcie do szpitala. Prosił o przewóz karetkę ale odmówiono mu a więc, po prostu swoim samochodem, na własna odpowiedzialność zawiózł mnie, mówiąc, mam w dupie głupie procedury! Doktorze! Ze mną było złe a teraz jestem normalna, wiem, musze się dalej leczy ale tylko u pana. Wszystkim państwu polecam doktora Tadeusza - lekarz naprawdę z powołania, miły, dowcipny, oddany pacjentowi, znający swój fach a przede wszystkim człowiek, na którym zawsze można polegać! To doktor nie z tej epoki! Dziękuje doktorze Tadku! Kazimiera Peczk.

Całą moją opinię o Panu Doktorze Dorosie zawarłem w mojej ogólnej ocenie. Tak naprawdę powinna być celująca! Tak trzymać Panie Doktorze! Szczerze wszystkim polecam Doktora!