lekarz Tadeusz Doros

Lekarz rodzinny

Pana doktora wcześniej zupełnie nie znałam. Koleżanka podpowiedziala mi, ze kiedyś u niego była i .bardzo jej pomógł. Mam poważne schorzenia dotyczące płuc i serca. Wszędzie się zgłaszalam oględnie piszac, każdy z lekarzy - olewał mnie mówiąc głupoty. Postanowilam zadzwonić do dr Dorosa. Sama rozmowa polegała na tym, ze doktor mnie przeprosił, ze w obecnej chwili nie może rozmawiać, bo jedzie karetka z trudnym pacjentem, ale powiedział mi, ze jak będzie trochę wolny to zadzoni na numer który mu się wyświetli, czyli mój. Umówiliśmy się na wstępna rozmowę w kawiarni, a doktor był po dyżurze. Przyjechał prosto z pracy, jeszcze w pogotowianych ciuchach, zaprosił na herbatę i przy stoliku kawiarnanym, wysłuchał mnie i zaprosił na popołudniowych spotkanie. W jego gabinecie bardzo uważnie wysłuchał mnie, przebadal, stwierdził, ze prawdopodobnie mam przewlela, nieliczna niewydolność krazeniowo oddechowa a po EKG miałam kiedyś zawał serca. Natychmiast zadzwonił do swojego kolegi z kardiologii i załatwił mi w tym momencie przyjęcie do szpitala. Prosił o przewóz karetkę ale odmówiono mu a więc, po prostu swoim samochodem, na własna odpowiedzialność zawiózł mnie, mówiąc, mam w dupie głupie procedury! Doktorze! Ze mną było złe a teraz jestem normalna, wiem, musze się dalej leczy ale tylko u pana. Wszystkim państwu polecam doktora Tadeusza - lekarz naprawdę z powołania, miły, dowcipny, oddany pacjentowi, znający swój fach a przede wszystkim człowiek, na którym zawsze można polegać! To doktor nie z tej epoki! Dziękuje doktorze Tadku! Kazimiera Peczk.

Pacjentem doktora jestem od lat kilkunastu.Przez kilka lat mieszkałem za granicą,ale po powrocie nawet nie pomyślałem o innym lekarzu.Od razu zgłosiłem się do niego.Tak sympatycznego ,kompetentnego i oddanego pacjentom lekarza ze świecą szukać.Niejednokrotnie dzwoniłem dosłownie w środku nocy i nigdy nie zostałem zbyty.Zawsze mogłem liczyć na pomoc.Sumując każdemu polecam doktora Dorosa jako lekarza pierwszego kontaktu

Mam prawie 80 lat. Jestem kobietą od wielu lat bardzo schorowaną i leczyłam się u wielu lekarzy. Ktoś, nie pamiętam już polecił mi Pana Doktora Tadeusza. Nigdy w swoim życiu nie poznałam tak wspaniałego lekarza a zwłaszcza człowieka! Mam niewielką emeryturę a Pan Doktor wiedząc o tym nigdy nie wziął jednego grosza, mimo gdy do niego zadzwonię z moimi problemami zawsze jest do mojej dyspozycji. Kiedyś musiałam wykupić dość drogie leki, Doktor pojechał do apteki i za swoje pieniądze kupił mi je, mówiąc, że jak kiedyś się dorobię to mu oddam. Jest przemiłym, zawsze uśmiechniętym, cierpliwym człowiekiem. Nigdy tak nie było, żeby powiedział, że się gdzieś śpieszy, poświęca cały swój czas mojej osobie, zawsze bardzo dokładnie mnie zbada, wszystko mi wyjaśni, zleci badania, podłączy kroplówki a w tym czasie nie dość, że mnie pocieszy, to zawsze stara się mnie rozbawić. W całym swoim długim życiu nie spotkałam takiego dobrego człowieka. Sto lat Panie Doktorze! Anastazja Krzemińska z Sosnowca.

Cudowny lekarz i człowiek. Polecam. Kompetentny i zawsze ma czas na pacjenta. Ktoś kto pisze głupoty że to nierzetelny lekarz niech się objawi i powie o co mu chodzi.

Wczoraj byłam u Pana dr i wyszłam zszokowana. To jeszcze tacy lekarze są? (no, chociaz jednego znam dr Adam Gorczyca). Doktor Doros, to przesympatyczny człowiek. Pomimo mojego bardzo złego samopoczucia, dużego bólu, Pan dr potrafił mnie rozbawić i poprawić humor, tak że chwilami zapominałam o bólu. Bardzo kompetentny, miły i zaangażowany. Polecam. Planuję przenieść swoją deklarację właśnie do tego lekarza.

Leczę się u pana doktora Tadeusza od wielu lat. Jest człowiekiem bardzo dyspozycyjnym, pełen zapału do pracy, niezwykle sympatycznym, z ogromnym poczuciem humoru a co jest najistotniejsze - jest świetnym lekarzem. W moim przynajmniej przypadku nigdy nie pomylił się z wystawieniem prawidłowej diagnozy, nigdy nie wstydził się w mojej obecności, jak miał jakieś wątpliwości, zadzwonić do odpowiedniego specjalisty aby uzyskać odpowiednią konsultację, nigdy też nie odmówił mi wystawienie skierowania na stosowne badania aby potwierdzić własną diagnozę i nie zasłaniał się argumentem, że to przecież niemało kosztuję. Reasumując - wspaniały człowiek i doskonały lekarz! Gorąco wszystkim polecam Pana Doktora!!! Jeden mankament - na długi okres wyjeżdża obecnie na misję wojskową do Afganistanu. Wracaj cały i zdrowy Panie Doktorze!

Ten lekarz spełnił wszystkie moje oczekiwania! Jest człowiekiem kompetentnym, konkretnym, posiadającym olbrzymią wiedzę medyczną, do tego jest wspaniałym erudytą, można z nim podyskutować praktycznie na każdy temat poczynając od historii starożytnej a kończąc na współczesnych zagadnieniach fizyki kwantowej. Oczywiście jest przemiłym człowiekiem. Gorąco polecam!

Witam Dr Tadeusz Doros to profesjonalista ! Jest znakomity, potrafi wskazać przyczyne i dobrać odpowiednie leki a przy tym wszystkim jest człowiekiem co w dzisiejszych czasach wśród lekarzy jest dość rzadkie. Jedyny normalny lekarz, jestem szczęśliwa, że miałam przyjemność go poznać. Polecam i gwarantuje,że się nikt nie zawiedzie... pozdrawiam Halina

Witam

pozdrawiam Halina

Miałam duże kłopoty z dziećmi. Doktor mi bardzo dużo pomógł. Cudowny człowiek! Nie wziął grosza! Ewelina z Sosnowca.

Miałam duże kłopoty z dziećmi. Doktor mi
bardzo dużo pomógł. Cudowny człowiek! Nie wziął grosza! Ewelina z Sosnowca.

Bardzo fajny, miły i kompetentny facet. Poświęcił mi dużo czasu, dokładnie zbadał, wytłumaczył moją chorobę, postawił diagnozę i wypisał odpowiednie leki. Dzięki temu jestem już zdrowy. Polecam wszystkim Pana Doktora!

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Sosnowiec"?

nieatualne
Zawiszy Czarnego 6
40-871 Katowice
Samodzielny Ośrodek Rehabilitacyjno-Oświatowy dla Dzieci Niepełnosprawnych Centrum Rozwoju Dziecka
Ułańska 5a
Katowice
PORADNIA ALERGOLOGICZNA
ul . Marii Curie - Skłodowskiej
41-800 Zabrze
DILMED S.C. PRYWATNY GABINET LEKARSKI DR . BARBARA RYMARCZYK - Specjalista alergolog
Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Lekarska" S. C.
ulica Wawelska 7
41-700 Ruda Śląska
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 5 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Ceglana 35
40-952 Katowice