lekarz Tadeusz Doros

Lekarz rodzinny

Bardzo fajny, przemily i madry lekarz. Poza tym super gość. Aneta L.

Bardzo fajny, przemily i madry lekarz. Poza tym super gość. Aneta L.

Ten lekarz spełnił wszystkie moje oczekiwania! Jest człowiekiem kompetentnym, konkretnym, posiadającym olbrzymią wiedzę medyczną, do tego jest wspaniałym erudytą, można z nim podyskutować praktycznie na każdy temat poczynając od historii starożytnej a kończąc na współczesnych zagadnieniach fizyki kwantowej. Oczywiście jest przemiłym człowiekiem. Gorąco polecam!

Bardzo fajny, miły i kompetentny facet. Poświęcił mi dużo czasu, dokładnie zbadał, wytłumaczył moją chorobę, postawił diagnozę i wypisał odpowiednie leki. Dzięki temu jestem już zdrowy. Polecam wszystkim Pana Doktora!

Bardzo miły, komunikatywny i kompetentny lekarz. Wizyta u Niego jest prawdziwą przyjemnością. Polecam Doktora każdemu.

bardzo kompenentny rodzinny lekarz który mnie i mojej rodzinie w tym mojej malutkiej córce pomógł chwała mu za to panie doktorze jest pan najlepsz darek z rodziną m-ce

Znakomity lekarz, to caly komentarz... spelnil wszystkie moje oczekiwania, mily, kompetentny, po porostu super facet.

Swietny, rzeczowy lekarz, trafna diagnoza, dobry przebieg leczenia.

Swietny, rzeczowy lekarz, trafna diagnoza, dobry przebieg leczenia.

Po prostu człowiek...takich ludzi już niema, niestety lekarzy także, smutne ale prawdziwe...Gdyby każdy lekarz stosował takie metody i słuchał swojego pacjenta, byłoby cudownie, polecam z całego serca. Ania...

Ania...

Pan dr.Tadeusz Doros jest bardzo miłym kompetentnym lekarzem .będąc u niego poświęcił mi dużo czasu tłumacząc mi chorobę i metodę leczenia jest to lekarz który zna się na leczeniu pacjętów ma dobrą opinię na terenie całego śląska polecam jest najlepszym lekarzem

Jest super lekarzem. Zawsze pogada, taki normalny facet. Tyle...

Jest super lekarzem. Zawsze pogada, taki normalny facet. Tyle...