lekarz Tadeusz Doros

Lekarz rodzinny

Lekarz bardzo dokladnie przeprowadza wywiad z pacjentem ,.bardzo komunikatywny , uprzejmy ,bardzo dobrze diagnozuje chorobe

Doskonały lekarz, świetnie stawia diagnozy, nie oszczędza na badaniach, bardzo dobrze prowadzi leczenie, poza tym jest przemiłym człowiekiem, niezwykle kontaktowy, zawsze uśmiechnięty. Gorąco polecam!

Pan Doktor Tadeusz jest pod każdym względem znakomitym lekarzem, doskonały diagnosta, niezwykle uprzejmy, kontaktowy i co najistotniejsze nigdy nie odmawia pomocy pacjentowi. Można do niego zadzwonić w środku nocy i zawsze jest gotowy udzielić porady lub niezbędnej pomocy. Leczę się u Pana Doktora od wielu lat z doskonałym skutkiem a jestem już, niestety, niemłodym i schorowanym człowiekiem. Oceniam Pana Doktora celująco!

Bardzo falny lekarz ,mily i spoko gosc.Polecam kazdemu.

Bardzo falny lekarz ,mily i spoko gosc.Polecam kazdemu.

Lekarz bardzo uprzejmy posiadajacy duza wiedze medyczna, :POMAGAJACY : ludziom w kazdej potrzebie godny zaufania serdecznie polecam