lekarz Tadeusz Fedus

Chirurg ogólny, Urolog

Dr Fedus to super profesjonalny lekarz,wysoka kultura,bardzo konkretny, rzeczowy i na USG wszystko wytłumaczył językiem zrozumiałym dla pacjenta.Bardzo polecam.

Jestem po zabiegu zrobionym przez Pana Doktora Tadeusza POLECAM !!! Z CAŁĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ FACHOWIEC WIELKIEJ KLASY!!!!! OBY WIĘCEJ BYŁO TAKICH LEKARZY Wracam do zdrowia i to dzięki Panu Doktorowi Sam robił mi zabieg był wieczorem spytać jak się czuję i to Jego słynne "jest dobrze i będzie dobrze" daje człowiekowi "doping" i wiarę że się wróci w pełni do zdrowia . Panie Doktorze niech Pan Bóg ma Pana i Pana rodzinę w opiece. I daje Panu siły i zdrowie do dalszej tak dobrej pracy Wszystkiego najlepszego!!! Ps: Jak będę u ...

Ps: Jak będę u Naszej Pani Kalwaryjskie w Kalwarii Pacławskiej teraz w sierpniu na odpuście tj.12.08 - 15.08. 2021r powierzę Pana i Pana rodzinę jej opiece

Bardzo dobry lekarz .Polecam. RZECZOWY .Wie co mówi. Pomaga .Dodaje otuchy. Nie lubi głupiej paplaniny . Taki ma być lekarz. POBIERA OPŁATY za leczenie, Po to się uczył. Jeżeli komuś to nie odpowiada to niech czeka na lekarza z NFZ miesiącami i nie wiadomo czy mu pomoże,i czy doczeka następnej wizyty ,choroba nie czeka rozwija się.

Do Pana Doktora trafiłam przez przypadek. Natychmiastowa 100 % trafna diagnoza i wyleczenie choroby. Pewny swojej wiedzy i umiejętnośći, a że sposób bycia ma taki a nie inny to nie ma znaczenia liczy się skuteczność. Poza tym intrygujący mężczyzna. Polecam

Skoro pisze to tylko dlatego że trafiłem do dr Fedusa w innym razie mojego wpisu by już nie było. Operator fantastyczny z niebywałą wiedzą a jeśli chodzi o sposób bycia to myślę, że zawsze ktoś będzie miał jakieś ale. Jeśli ktoś ma problem urologiczny to nie polecę nikogo innego. Dzięki doktorze.

Ja u Pana doktora szukałem pomocy już 15 lat z kawałkiem wstecz i ... znalazłem. na początku jeszcze chodziłem równolegle do innego medyka, nic nowego tam się nie dowiedziałem. Fedus ma realistyczne podejście do rozwiązywanego problemu, nie bawi się zbytnio w konwenanse, stąd niektórzy nadwrażliwi nie powinni Go odwiedzać. Pozdrawiam Doktorze szacun.

Jednym słowem CHAM. Na poczekalni odbywa się wyliczanka( teraz pan, teraz pani,a pan musi poczekać, niech pani siada...) brakuje jeszcze stwierdzenia - ja tu jestem panem i władcą. Cierpienie pacjenta nie robi na nim żadnego wrażenia, prawie wszystkich traktuje przedmiotowo- chyba że kasa, kasa, kasa. Nie polecam nikomu, kasę też trzeba wiedzieć komu dać.

Czy Kononowicz może być prezydentem? No, właśnie. A Fedus lekarzem???

Czy Kononowicz może być prezydentem? No, właśnie. A Fedus lekarzem???

czasami lekarz też powinien zrozumieć że nie jest wszystko wiedzący i są lepsi od niego i do takich powinien ich kierować bo przecież dobro pacjenta jest najważniejsze a nie tylko własne ambicje.

Bardzo profesjonalne podejście, konkretny i szczegółowy przekaz informacji. Diagnoza oparta na szczegółowych badaniach - w 100% trafna. Bardzo polecam Pana doktora, jest bezpośredni ale taki powinien być każdy lekarz!