lekarz Tadeusz Fedus

2,5
2,6
2,9
2,6

Ja u Pana doktora szukałem pomocy już 15 lat z kawałkiem wstecz i ... znalazłem. na początku jeszcze chodziłem równolegle do innego medyka, nic nowego tam się nie dowiedziałem. Fedus ma realistyczne podejście do rozwiązywanego problemu, nie bawi się zbytnio w konwenanse, stąd niektórzy nadwrażliwi nie powinni Go odwiedzać. Pozdrawiam Doktorze szacun.

Jednym słowem CHAM. Na poczekalni odbywa się wyliczanka( teraz pan, teraz pani,a pan musi poczekać, niech pani siada...) brakuje jeszcze stwierdzenia - ja tu jestem panem i władcą. Cierpienie pacjenta nie robi na nim żadnego wrażenia, prawie wszystkich traktuje przedmiotowo- chyba że kasa, kasa, kasa. Nie polecam nikomu, kasę też trzeba wiedzieć komu dać.

Czy Kononowicz może być prezydentem? No, właśnie. A Fedus lekarzem???

Czy Kononowicz może być prezydentem? No, właśnie. A Fedus lekarzem???

czasami lekarz też powinien zrozumieć że nie jest wszystko wiedzący i są lepsi od niego i do takich powinien ich kierować bo przecież dobro pacjenta jest najważniejsze a nie tylko własne ambicje.

Bardzo profesjonalne podejście, konkretny i szczegółowy przekaz informacji. Diagnoza oparta na szczegółowych badaniach - w 100% trafna. Bardzo polecam Pana doktora, jest bezpośredni ale taki powinien być każdy lekarz!

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Rzeszów"?

NZOZ KULIG Waldemar Kulig
MIELEC ul.Wolności 56