lekarz Tadeusz Gauda

2,2
2,2
2,4
1,8

polecam! nie wiem skąd te krzywdzące opinie na temat pana doktora gaudy. to po prostu fachowiec. kto miał z nim do czynienia i obiektywnie spojrzy na fakty podzieli moją opinię.

To wredny i chamski doktor kartka na drzwiach wywieszona dla pacjentów "kazdy osioł czystej krwi nie zamyka nigdy drzwi" zachowuje sie i traktuje pacjentów jak dzieci, nie wiem jakim cudem dopuścili go aby był lekarzem przy takich ważnych chorobach. Bez podstawowych badań nerek wysyła pacjenta na dializy, krzyczy na pacjentów w poczekalni i pewnie sam nie wie co tam robi ale byle ze kasa w kieszeni taki lekarz. Dupa a nie lekarz!

Nie nadaje sie na lekarza jest potworem.Nie potrafi współczucia okazac dla osób które nie maja szans na przeszczep

To potwór a nie lekarz, jest arogancki, chamski nie sympatyczny , do nie wiedzy nowo przybyłych pacjentów podchodzi z ironią, nie uznaje opinii innych lekarzy , koszmar...

pan doktor nie powinien pracować z ludźmi. Miałem z nim kilka razy tą nieprzyjemność. Jest osobą arogandzką, z pogardą podchodzącą do pacjenta. Zrezygnowałem z jego usług po tym jaj po moim 45-minutowym czekaniu na niego oznajmił mi że już jest za późno i mam przyjść kiedy indziej (było to o godz. 11:30 gdzie powinien przyjmować do 12). Za każdą moją wizytą stresowałem się o co tym razem się do mnie przyczepi.

Witam... ja jestem odmiennego zdania niż osoby, które tutaj się wypowiadają. Pan doktor jest osobą kompetentną, każda jego diagnoza jest trafna w 100%. Jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia... a to że czasem może miewa humory to jest rzecz normalna bo każdy jest tylko człowiekiem. Ludzie nie wymagajcie żeby lekarze i personel w prawdziwym szpitalu przyjmował postawy takie jak bohaterzy " Na dobre i na złe". Pamiętajcie to jest tylko serial i nie ma on nic wspólnego w rzeczywistością. Tak wiec nie narzekajcie bo nie macie powodu. A może wypowiadają się ludzie złośliwi tylko po to żeby popsuć komuś opinię? Zastanówcie się nad sobą...

Dr. Gauda to dziwny człowiek, na wszystko ma swoje teorie. Jest bardzo oszczędny pod każdym względem. W czasie trwania dializy gasi światło nawet pacjentom którzy czytają. Osobiście mam wrażenie, że jest przeciwny przeszczepom, bo nic nie robi w tym kierunku. Z utęsknieniem czekam na innego nefrologa.

osobiscie odradzam tego lekarza. niestety nie zachowuje sie jak przystalo na lekarza.

Jestem dializowana od niedawna, przeraża mnie ta stacja. Widzę wiele zaniedbań na które lek.Gauda zezwala. Mamy ciężkie warunki, często psują się nerki, fotele, nie ma klimatyzacji. Lekarz ten stosuje mobing wobec personelu, a pacjenci są zastraszenie i bezradni.

zero, jeżeli chodzi o informację należną pacjentowi. Zapytywany stosuje uniki, socjotechniki, wykręty i inne podchody. Złośliwość/szykany czy niekompetencja? Jestem skazany na tego lekarza, dlatego moja opinia jest ogólnikowa. Jestem pewien, że przyjdzie (nieuchronnie) taki moment, że światło dzienne ujrzy opinia, pod którą podpisze się grono podopiecznych p. doktora. Sytuacja zmieni się zapewne dopiero gdy do K-Koźla zawita drugi nefrolog. Pan Gauda nie wytrzyma konfrontacji - na swoją opinię już zapracował.