lekarz Tadeusz Izdebski

i ma te opinie w 4 literach xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

i ma te opinie w 4 literach
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Jednym słowem słaby lekarz. Nie polecam!!!

Jednym słowem słaby lekarz. Nie polecam!!!

Według mojej opinii to bardzo dobry lekarz, kompetentny, daje merytoryczne opinie o stanie zdrowia. Byłam o niego kilka razy i każdą wizytę wspominam pozytywnie, dzięki niemu mój stan lewego oka nie pogorszył się. Trafiłam do niego z polecenia innego lekarza. Każdą opinie weryfikowałam z innym lekarzem i opinie nt. mojej choroby były takie same. Szczerze polecam.

Jeśli ktoś się wybiera do tego lekarza niech się trzy razy zastanowi.Jest niekompetentny. Byłam z córka i po wyjściu wiedziałam,że nie wrócę na kolejną wyznaczona wizytę i całe szczęście, bo po konsultacji u dwóch innych specjalistów okazało się,że jego badanie było jedną wielką pomyłką.Zrobiłabym krzywdę własnemu dziecku. Nawet zwykłe badanie komputerowe wzroku odbiegało od prawdy.A leki które przepisał też były zbędne nie wspominając o dawkach które ów lekarz zalecił. Zresztą dowiedziałam się,że ten pan popełniał już podobne błędy. Jestem tak zdeterminowana,że mam zamiar złożyć oficjalną skargę do izby lekarskiej.