lekarz Tadeusz Jędrzejowski

Laryngolog

1,4
1,3
1,6

Szkoda czasu, nie polecam. Myśle że ten pan, już powinien się udać na emeryturę. Jeśli ktoś szuka fachowej porady to niestety ale musi udać się gdzie indziej.

Ten Pan już daaawno powinien być na emeryturze i ustąpić miejsce młodszym i zdolniejszym. Szkoda czasu żeby do niego iść.

EMERYCI na emeryturę.Poszłam na wizytę ponieważ mam zapalenie zatok szczękowych -potwierdził to mój Dentysta i lekarz rodzinny.Po 10 dniach brania antybiotyków -dostałam skierowanie i poszłam do laryngologa -jedynego do którego nie było zapisów na parę miesięcy przed wizytą.Po sprawdzeniu nosa ,uszu i obejrzeniu gardła - lekarz zadał mi jedyne pytanie kiedy i dlaczego wycięłam migdały .Jego drugie zdanie brzmiało -dziękuję -laryngologicznie jest pani czysta.Na moje pytanie co więc mam zrobić z tymi zatokami i ropą ,która zbiera się pod górnymi zębami odpowiedział -TO sprawa dentysty , nie moja.Pojechałam więc do Pani doktor (do Bielska),która 6 lat temu wycinała mi migdały okazało się ,że muszę mieć endoskopię zatok.TRAGEDIA -I bezsilność .Pracuje nie tylko w Przychodni Rejonowej na ul.Poniatowskiego ,ale przyjmuje również w prywatnej Ziemiańskich i Nazim sp.j. na ul.Jana Pawła II .Ostrzegam przed NIM -zupełny brak kompetencji

Córka straciłaby słuch przy jego leczeniu. Nigdy więcej!

Córka straciłaby słuch przy jego leczeniu. Nigdy więcej!

Po prostu tragedia nie ma co do niego się wybierać NIE POLECAM !!!!!!!!!!!

Po prostu tragedia nie ma co do niego się wybierać NIE POLECAM !!!!!!!!!!!

Lekarz sprzed stulecia, jesli powiesz ze masz problem z gardlem sprawdzi tylko gardlo o uszach i nosie zapomnij. Szkoda slow.

szkoda gadac, lekarz kompletnie nie umial mi pomoc, masakra jakas. co tu komentowac.