dr n. med. Tadeusz Kapek

3,5
3,5

Zgadzam się,że przy pierwszym kontakcie dr jest nieco oschły ale kochane to nie psycholog. Jego zadanie to dobra diagnoza i skuteczne leczenie!!!! I to właśnie otrzymałam, po 5 latach chodzenia do innego lekarza on wydał trafną diagnozę już przy pierwszej wizycie i doprowadził do tego,że dziś mogę cieszyć się macierzyństwem!!!! Każdy ma prawo wyboru, Ja wybrałam profesjonalizm w diagnostyce i leczeniu !!!!!

Przyznam, że na pierwszej wizycie wydał mi się nieco oschły i mało komunikatywny, ale do mojego problemu podszedł bardzo kompetentnie. Wszystko mi wyjaśnił, odpowiadał na moje pytania krótko, ale rzeczowo. Przy kolejnych wizytach miałam zupełnie inne wrażenie. Pan doktor wydał mi się bardzo sympatyczny i otwarty a nawet dowcipny. Widać za pierwszym razem był poważny jak mój problem, lub miał zwyczajnie zły dzień. Na pewno zajął się mną lepiej od mojego wcześniejszego lekarza. Ale i tak najważniejsze jest dla mnie, że operacja się udała i wróciłam do zdrowia.

Polecam Pana doktora. Moja ciąża od początku była z problemami, na początku były plamienia, potem wysokie ciśnienie. Gdy się coś działo dzwoniłam do pana doktora, a on kazał przyjechać do szpitala czy na pewno wszystko z dzieckiem jest w porządku. Dziś mamy siedmiomiesięcznego synka i planujemy drugie dziecko. Oczywiście będę chodzić do doktora Kapka.

dwukrotnie rodziłam z panem doktorem, pierwszego synka miało nie byc bo jesteśmy bezpłodni a drugi prowadzony był jako ciaża zagrożona, dziecko z niską masą, wszystko szczęśliwie sie skończyło chlopaki zdrowe a my szczęśliwi mama nadzieję że uda sie jeszcze córeczka ale to nieco później. Szcześliwa mama dwóch super chłopaków, zadowolona pacjentka zdrowych chłopców kasia

Jeszcze raz dziekuję, za moje dzieci, których miało nie być ..... Są zdrowe i z tego sie cieszymy, poród do wytrzymania, opieka po porodzie doskonała, pomimo problemow jeszcze raz spróbujemy, bo brakuje nam jeszcze córeczki. Mama, tata i dwóch synkow

Ten lekarz zdaje się obalać mit, iż prywatna wizyta gwarantuje odpowiednie podejście do pacjenta. Byłam raz i to wystarczyło aby skutecznie zrazić się do pana doktora. Krótka wizyta, za to liczona podwójnie ( za badanie ginekologiczne, któremu nota bene nie zostałam poddana + usg ). Na wszelkie pytania odpowiadał krótko : 'tak, " nie", sam nie przejawiając żadnej inicjatywy w tym względzie.Mało tego, gdyby nie moje przypadkowe pytanie, nie usłaszałabym z ust pana doktora, co mi dolega! Może i jest dr nauk medycznych, kompetentnym fachowcem, ale przypuszczam,że wkradła się rutyna. Jak już wspomniałam,byłam tylko raz więc mogłam jedynie napisać, jakie odniosłam wrażenie. Niestety owo wrażenie spowodowało brak chęci na dalszą terapię oraz konieczność szukania innego specjalisty.

na pierwszej wizycie też wydał mi się nieprzystępny ale tylko wtedy,każda kolejna była lepsza a teraz to rozmawiamy,śmiejemy się i żartujemy z sobą jak dobrzy znajomi.Pan dr.jest super i nie zamieniłabym go na innego,dzięki niemu mam długo wyczekiwaną 3,5 letnią córeczkę.POLECAM PANA DOKTORA!!!

zajmuję się mną od końca pierwszej ciąży, i teraz w trakcie planowania drugiej :) jestem zadowolona i z czystym sumieniem mogę go polecić.

dzieki doktorkowi mam sliczna coreczke przekazał mnie w dobre rece i ok zakonczyl ciaze.dzieki

Powiem krótko- zraziłam się do tego lekarza, kiedy zasugerował mi łapówkę dla niego za wykonanie zabiegu laparoskopii przez niego w państwowym szpitalu. Więcej już do niego nie poszłam!