lekarz Tadeusz Kasperek

Pediatra

Chodzę do dr.Kasperka z moją 5-letnia córką. Dzięki jego spokojowi Zuzia lubi tam chodzić, nie boi się wizyt. A ja mam do Pana doktora pełne zaufanie.

Bardzo dobry pediatra.Leczy wszystkie dzieciaki w naszej rodzinie Od lat.Polecam,nigdy nie zawiodl.Ja chodze prywatnie,nie drogi a bardzo dobry.Lekarz z powolania.

Ten lekarz leczył moją córkę przez prawie 18 lat, bo teraz już pełnoletnia. Mam o dr.Kasperku jak najlepsze zdanie. Można z nim było nawiązać kontakt, porozmawiać, potrafił i chciał odpowiedzieć na wątpliwości które czasami miałam. Był i zapewne jest nadal kontaktowy, czego nie można powiedzieć o innych lekarzach. To w pełni profesjonalista w tym co robi, znał się na najnowszych doniesieniach i badaniach dotyczących różnych chorób więc widać było, że nie spoczywa na laurach tylko się dokształca. Opinia pierwszego anonima jest bardzo krzywdząca ja natomiast polecam tego lekarza z czystym sumieniem, w końcu miałam z nim kontakt przez prawie całe dotychczasowe życie mojej córki / a chorowała dużo/.

Leczy od 9-ciu lat moją córkę, która była wcześniakiem i od 4-rech lat syna ( zakażony paciorkowcem w bskim szpitalu - przebywał tam pół roku po porodzie ) i -- zawsze trafna diagnoza, unika antybiotyków, może dzieci nie przepadają za nim ale w ogóle nie boją się wizyty u doktora, rodzic zawsze usłyszy pełne wytłumaczenie co się dzieje i dlaczego taka a nie inna diagnoza - super

Bardzo dobry lekarz, analizuje historie choroby dziecka, niechętnie nastawiony do szafowania antybiotykami.Zawsze dokładnie bada pacjenta. Faktycznie ma dosyć dziwny sposób bycia, ale nie to jest dla mnie najważniejsze w ocenie, tym bardziej że rodzice często też mogą doprowadzić lekarza do szału. Jeśli chodzi o fachowość to zawsze 100 % celność diagnozy i leczenie.Dla mnie najlepszy lekarz w mieście . Leczę u niego 2 dzieci od 5 lat.

Świetny lekarz, ma rewelacyjne podejście do moich dzieci, które Go uwielbiają Zawsze trafia z diagnozą i sposobami leczenia. Długo analizuje chorobę i metody leczenia. Ufam mu w 100%

Doktor leczy już drugie moje dziecko i nie zamieniłabym go na żadnego innego lekarza. Jego diagnozy ZAWSZE są trafne, poza tym posiada doskonałą intuicję,która wyróżnia go spośród innych pediatrów. ZAWSZE dokładnie tłumaczy na czym polega choroba,wyjaśnia działanie lekarstw. Niezwykle dokładnie bada dzieci(nie zwraca uwagi na czas,wizyty,jeśli cokolwiek wzbudza jego wątpliwości,to bada do skutku),prowadzi b.skrupulatną kartotekę każdego pacjenta i posługuje się nią przy każdej wizycie. Przepisywane lekarstwa nie są przypadkowe, tylko bardzo dokładnie przemyślane.

Polecam dr. Ksperka. Leczy troje moich dzieci. Zawsze dokładnie zbada, przeprowadzi wywiad i wytłumaczy zdiagnozowaną chorbę. W ocenie samych dzieci moze wydać się troche oziębły - ale to taki jego urok bycia i rozmowy z dziećmi. Moje dzieci nie boją się wizyt u dr. Kasperka.

Do doktora Kasperka chodzę od 10 lat .Leczy moją starszą córke a teraz także młodszego synka.BARDZO dobry lekarz mam do niego pełne zufanie. Ma specyficzny sposób bycia i być może to niektórych zraża do niego.Jak dla mnie to przede wszystkim świetny pediatra godny polecenia.

Bardzo profesjonalny lekarz leczy mojego syna już 14 lat .dogłębnie diagnozuje chorobę .zdecydowanie polecam.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Bielsko-Biała"?

POLI-MED

Bielsko-Biała
Falmed
Krótka 1
Czechowice-Dziedzice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Alergia"
ulica Cyniarska 24