dr n. med. Tadeusz Kaźmierczak

Proktolog

lekarz się stara ale sam wykonuje praktycznie wszystko, w tej sytuacji pobyt w klinice trwa 12 godzin, ocena organizacyjna bardzo zła, ludzie w wieku senioralnym bardzo wychodza z kliniki zmeczeni a osoby im towarzyszące z niesmaczeni, stwierdzam ze lekarz postawil na ilosc pacjentow i kasę , ozonowanie i owijanie ran ewentualnie usuwanie martwicy to zabieg profilaktyczny , ponieważ W SZCZECINIE narodowy fundusz nie wydzielil placówki do opatrywania pacjentów z trudno gojacymi sie ranami , chorzy w tym zakresie szukaja ostatniej deski ratunku u tego lekarza, prosze kompetentne placówki do zrewidowania tego nazwijmy to kliniki z poważaniem inżynier

Niesamowity Pan Doktor. Wiedza, znajomość psychiki ludzkiej, wielka życzliwość i podejście do pacjenta pełne zrozumienia, cierpliwości, chęci pomocy. Leczyłam problemy szczeliny odbytu - Pan Doktor najpierw nakazał zaaplikowac lek celem rozkurczenia i znieczulenia, a następnie od ręki podał diagnozę przy bardzo krótki i bezbolesnym badaniu. Przy Panu Doktorze naprawde poczujesz się bezpiecznie, pewnie i praktycznie nabierasz wiary na anstepne dni. Ból jaki odczuwałam od 2 dni był nie do wytrzymania- mam dreszcze na wspomnienie, wyłam połukałam kilka ibupromów, tubke maści procto gvynelol i nic nie pomagało.. Jedyna Klinka, która przyjęła mnie w cierpniou od ręki, to własnie klinika przy ul. Jasełkowej. Pani Pielęgniarka chyba Pani Ania to Anioł w całej postaci- ciepła, życzliwa, wyjątkowo pomocna i taka wspaniała. W ciągu 1 wizyty dostałam leki - robione na zamówienie, czopki, maść z antybiotykiem, zioła, błonnik i uzyskałam od Pana Doktora Tadeusza Każmierczaka pełną wiedzę i wykład nt żywienia, wypróżniania i budowy anatomicznej. Bardzo pragne podziękować, rano byłam wrakiem dziśm wieczorem jestem zupełnie innym człowiekiem- odczuwam ból, ale jakże minimalny w porównaniu z ostartnimi 2 nocami. Lekarz wyjątkowy specjalista, do tego przepełniony tak wielkim poświęceniem, dobrocią i poświęceniem dla pacjenta. Widziałam jak z daleka przyjeżdzali do Kliniki pacjenci- każdy mówił o P. Doktorze wyjątkowo i o Paniach pielęgnierkach.

Szukasz chirurga z doświadczeniem, wyjątkowo obszerną wiedzą? Potrzebujesz pilnie proktologa? Na Jasełkowej w Szczecinie jesteś w bardzo dobrych rękach! Jeszcze raz składam wielkie dziękuję Pani Pielęgniarce, która mi umożliwiła tak szybka wizytę, wsparła na duchu i Panu Doktorowi, który tak życzliwie i tak profesjonalnie pomógł mi pozbyć się bólu i rozpoczał ze mną leczenie.... Dziękuję!

Fakt jak bardzo jestem wdzięczna postanowiam wyrazić w 5 opiniach- też, żeby Was drodzy pacjenci podnieść na duchu i pokazać, że są fantastyczne kliniki z Pielęgniarkami, dla których praca jest realizowana z poświęceniem i miłością i z Panem Doktorem, który nie tylko jest wyjątkowym specjalistą w zakresie chirurgii i proktologii, ale jest tez życzliwym i serdecznym lekarzem.

Doktor każmierczak doprowadził moją mame do śmierci.ciągną od naszej rodziny pieniądze gdzie od dawna wieział że noga jest z martwicą do amputaji z powodu cukrzycy.ludzie omijajcie ten gabinet z zdaleka.

Świadomość, że SUPER DOBRY LEKARZ i dobry człowiek czuwa nade mną, dodała mi siły i pomagało w powrocie do zdrowia. Personel Vulmedu z naturalną życzliwością wita uśmiechem i dobrym słowem. Te wszystkie gesty sprawiają, że pobyt w Vulmedzie i związane z tym cierpienie były dużo łatwiejsze do zniesienia. Pragnę serdecznie podziękować Panu dr Tadeuszowi Kaźmierczakowi i pielęgniarkom tam pracującym za troskliwą i profesjonalną opiekę medyczną, życzliwość i szacunek oraz danie mi szansy na powrót do normalnego funkcjonowania. Przekazuję serdeczne życzenia Imieninowe dla Pana Doktora "KWIATY WDZIĘCZNOŚCI NIGDY NIE WIĘDNĄ". Pacjentka K. Dzięcioł

Moj tata wdepnął niefortunnie na gwoździa i musial byc poddany operacji ( 4 glebokie naciecia w stopie). Ze względu na fakt, iż jest cukrzykiem od 23 lat, rany nie chcialy sie goić. Po miesiaciu od operacji natrafilismy na dr Kaźmierczaka i juz po pierwszej wizycie ( ozon i specjalny opatrunek) rany zaczely sie obkurczac. Cos niesamowitego. Polecam, to najlepszy fachowiec, bynajmniej po pln- zach.stronie Polski.

Ogromny fachowiec, znawca tematyki i ekspert!!! Jezeli szukasz proktologa (fabologa, leczenie ran przewleklych, przepuklin lub ogolnie chirurga) to lepiej nie mozna trafic. Mialem usuwane wszystkie trzy zylaki odbytu trzeciego stopnia metoda RFA (Radio Frequency Ablation) zwana takze RFITTH (RADIOFREQUENCY INDUCED THERMOTHERAPY OF HEMORRHOIDS) z wykorzostaniem urzadzenia firmy Celon, stad tez czasami nazwa zabiegu Celon. Wystapily u mnie drobne komplikacje w postaci poznych krwawien, lecz Doktor ani porzez chwile nie mail watpliowsc, ze to jest po prostu nietypowy przebieg gojenia i mial racje. Po szesciu tygodniach nastapilo pelne wygojenie i problem ...

Wystapily u mnie drobne komplikacje w postaci poznych krwawien, lecz Doktor ani porzez chwile nie mail watpliowsc, ze to jest po prostu nietypowy przebieg gojenia i mial racje. Po szesciu tygodniach nastapilo pelne wygojenie i problem zupelnie zniknal.

Co najwazniejsze, Doktor ma takze bardzo dobre opinie i uznanie w srodowisku lekarzy. Nie raz slyszalem "lepiej nie mogl Pan trafic", "byc moze najlepsze ekspert w tej dziedzienie w Polsce"

Sumujac POLECAM!!! Jezeli zabieg Celonem (RFITTH) to tylko do Dr. Kazmierczaka.

Jeździłam z mamą do Pana doktora przez półtora roku dwa razy w tygodniu(100 km) w jedną stronę. Mama pojechała z amputowanym jednym palcem z powodu stopy cukrzycowej teraz nie ma już żadnego i cudem uratowaliśmy nogę jak po półtora roku leczenia u Pana doktora mama nie była w stanie się poruszać

Myślę,że takich dobrych lekarzy jak pan doktor Każmierczak to nigdzie nie ma.

Myślę,że takich dobrych lekarzy jak pan doktor Każmierczak
to nigdzie nie ma.

Doktor Kaźmierczak nie dość że profesjonalista w swoim zawodzie to jeszcze niezwykle miły i sympatyczny człowiek. Poświęca pacjentowi czas i wszystko tłumaczy. Badanie, zabieg i okres po zabiegu bez zbędnego bólu. Jestem zadowolony też z innych pracowników Vulmed- to było skuteczne i przyjemne leczenie :)

Przyjechalem do dr.Kazmierczaka z Poznania gdyz znalazlem jego klinike i dobre opinie w internecie. Jest bardzo sympatyczny i opanowany. Badanie przeprowadzil bez bolu i fachowo. Skierowal na kolonoskopie ,gdzie inni nawet o tym nie wspomnieli. Dr Kazmierczak jest kompetentnym lekarzem i fachowcem. Polecam.