dr n. med. Tadeusz Komorowski

Ortopeda, Traumatolog

najlepszy ortopeda! polecam! problemy z kolanami zaczęły się już dawno, ale dopiero trafna diagnoza pana doktora pomogła! szybka reakcja! polecam wspaniałego specjalistę.

Do dr Komorowskiego trafiłam z zerwanym więzadłem krzyżowym. Na wizytę przyszłam z wynikiem rezonansu oraz opisem, wg którego miałam zerwanie ACL. Pan doktor chcąc potwierdzić wynik rezonansu, skierował mnie na artroskopię. Po niej wyszło, że więzadło jest częściowo zerwane i potrzebna będzie rekonstrukcja. Jestem teraz na etapie rehabilitacji, wszystko wraca do normy dzięki trafnej diagnozie. Wizyty w miłej atmosferze w towarzystwie dobrego fachowca, któremu zależy na pacjencie, może tego nie widać, ale z pewnością da się odczuć.

Szybko i trafnie zdiagnozował przypadłość u mojej córeczki, dobre podejście do dzieci, wzbudza zaufanie, dzięki temu wizyta przebiega w miłej atmosferze.

Do doktora trafiłem z polecenia z bolącym kolanem. Wcześniej odbyłem już kilka wizyt u innych lekarzy, jednak diagnozy nie były trafne, przepisywano mi jedynie leki przeciwbólowe. W przypadku wizyty u Pana Tadeusza było inaczej – usłyszałem szczerą odpowiedź, że będzie potrzebna operacja, żadna rehabilitacja czy leki nie pomogą. I tak też się stało, jestem po operacji już 5 miesiąc i kolano wraca do formy.

specjalista w swoim fachu, znakomity i zdecydowany. Diagnoza trafna, nie musiałem długo czekać na efekty leczenia, obeszło się bez operacji. Jestem bardzo wdzięczny.

I prywatnie i państwowo -pełne zainteresowanie pacjentem i chorobą. Wspaniały lekarz-wspaniały człowiek. Polecam!

I prywatnie i państwowo -pełne zainteresowanie pacjentem i chorobą.
Wspaniały lekarz-wspaniały człowiek.
Polecam!

Konkretny, gdyż skupił się na problemie, Zadawał pytania. Sympatyczny, traktujący pacjenta jako jednostkę. Polecam

Konkretny, gdyż skupił się na problemie,
Zadawał pytania.
Sympatyczny, traktujący pacjenta jako jednostkę.
Polecam

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.Przyjeżdzam do Pana Dr. specjalnie z Łodzi. Kompetentny, uprzejmy, potrafi wysłuchac i porozmawiac z pacjentem oraz wyleczyc. Bardzo inteligentny człowiek. Polecam bardzo.

to jest najgorszy lekarz jakiego znam noga mnie bolala a on wyslal mnie do pracy niechcial mi przeduzyc zwolnienia czekal na lapowke

Byłem u wielu lekrzy - aktywnie uprawiam sport i miewam bole stawow. Radzili, wymyslali, nameczyli, cudowali. Myslalem ze juz nie wroce do sportu. Pan doktor Komorowski po prostu spojrzał, zapytał, zrobił punkcję i przeszło mi. Było to dwa miesiące temu, do dziś nie mam żadnych problemow. To konkretny facet, spokojnie moge go polecić.