lekarz Tadeusz Konewka

Lekarz, który świetnie przeprowadził moje 2 operacje (korekcja zeza) po nieudolnym wieloletnim leczeniu korekcyjnymi okularami przez innego niby specjalistę. Zdecydowanie polecam! Bywała zarówno z NFZ i prytanie. Podejście do pacjenta świetne, dobrze tłumaczy i potrafi wysłuchać. Kompetencja i rzetelność. Polecam i na pewno będę dalej korzystać z usług tego świetnego specjalisty.

zdecydowanie polecam.naprawdę polódzku tłumaczy wszytkie watpliwosci

zdecydowanie polecam.naprawdę polódzku tłumaczy wszytkie watpliwosci

trafiłam do p.Konewki przypadkowo ze skierowaniem na wykonanie 2 badań, które miały potwierdzić rozpoznanie jaskry.(tutaj podziękowania i ukłon w kierunku p.Pernak, bo rozpoznanie jaskry w moim przypadku było trudne)Wielkie było moje zdziwienie kiedy najpierw zostały podważone kompetencje p.Pernak, po czym usłyszałam, że wykonanie obydwu badań nie ma sensu, bo jest to powielanie tego samego. Dostałam leki bez przeprowadzenia wszystkich potrzebnych badań, co w konsekwencj utrudniło dalsze leczenie.

zgłoszenie wady oka - nawet w oko nie spojrzał. Zapisał okulary 2x mocniejsze niż później wykazało badanie komputerowe

zgłoszenie wady oka - nawet w oko nie spojrzał.
Zapisał okulary 2x mocniejsze niż później wykazało badanie komputerowe

JEST DOBRYM LEKARZEM DZIĘKI NIEMU O WIELE POPRAWIŁ MI SIĘ WZROK