Tadeusz Kozak

3,5
3,6
3,3
3,4

Dr. Kozak prowadził moją ciążę. Dokładny i profesjonalny lekarz, empatyczny, uprzejmy i troskliwy. Urodziłam zdrową dziewczynkę, 3730 gram.

Po obejrzeniu badań mojej matki odesłał ją do domu z rakiem piersi mówiąc zeby przyszla za rok bo nic jej nie jest, gdy poszła do innego lekarza natychmiast została wysłana do szpitala i po 3 dniach miała operacje. Teraz jesteśmy w trakcie leczenia chemią. Pozdrawiam najgorszego ginekologa w warszawie.

Doktor Kozak to bardzo miły i uprzejmy lekarz, wzbudzający zaufanie, zajął się moim problemem bardzo dokładnie, wysłuchał i doradził. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Ma bardzo ciepły stosunek do pacjenta.

Dr. Kozaka znam od kilku lat, to naprawdę dobry lekarz. Trochę trudno ostatnio dostać się do niego, bo przyjmuje na Ochocie tylko trzy dni w tygodniu, ale jak potrzeba, zawsze przyjmie poza zapisem. Dużo kobiet w ciąży leczy się u niego. Jest według mnie bardzo dobrym lekarzem, dba o regularne badania, miły i troskliwy. Bardzo polecam.

Dr Kozak przyjmuje na Ochocie w pon. 13:00 - 18:30 we wtorki: 08:00 - 14:00 w środy 12:00 - 18:30 w czwartki 08:00-14:00 Ani razu nie miałam problemu aby sie do niego zapisac. Jest b.rzeczowy. Jak jest zmęczony - małomówny. Trochę leczył mój stan zapalny po omacku. Za którymś razem się udało, ale doszło

Znam Pana doktora od kilku lat, często bywam w poradni, na zapisanych wizytach i takich "muszę dzisiaj". Nigdy nie odmówił przyjęcia, chociaż czasem trzeba zaczekać na wolną chwilę. Opinia moja pokrywa się z opinią pań oczekujących na wizytę- to dobry, miły i kompetentny lekarz. Bardzo polecam

Zdecydowanie nie polecam. Odmówił wystawienie na mammografię twierdząc, że to nie w jego kompetencjach, bo on zajmuje się profilaktyką!!!! a nie zmianami nowotworowymi! tym samym bezpośrednio wpływa na pogorszenia stanu pacjenta i narażenie zdrowia. jestem oburzona postawą tego lekarza!

niedokładny. nie polecam przy poważniejszych problemach

niedokładny. nie polecam przy poważniejszych problemach