To Już 15 lat minęło odkąd jestem leczona przez lekarza Krawczyka . Leki biorę wg wskazań lekarza, wizyty nieustanne u lekarza rodzinnego , i przez tyle lat pod kontrola lekarzy , ale są i skutki , czuje sie jak zdrowa ale z astmy sie nie wyleczysz ale mozna ja uspić/kontrolować/ , dlatego pływam na miarę moich sił, jeżdzę na rowerze, duzo spaceruje i jestem szczęśliwa za co dziekuję właśnie lekarzowi T.Krawczykowi bo to dzieki temu że, do takiego lekarza trafiłam dzisiaj czuje się dobrze a nie jak 85-letnia schorowana kobieta a taką się czułam a przeciez mam 46 lat.Nie mogłam chodzic , oddychać ,spać normalanie, wiecznie w lęku czy mnie nie udusi ta astma , bo to jest choroba o cięzkim przebiegu z którą umiem żyć.Polecam każdemu tego lekarza , kto potrzebuje pomocy a wiem że i pieniądze nie zawsze są wymiarem dla dr.Krawczyka , ale walka o zdrowie człowieka.

Ludzki i sympatyczny lekarz...poświęcił mi dużo czasu wyjaśniając dokładnie dalszego postępowania w leczeniu mojej choroby..fachowa porada..polecam serdecznie

Nigdy nie spotkałam tak konkretnego lekarza.bylismy juz u wielu specjalistów.dokładny wywiad,badanie pozwoliły na postawienie trafnej diagnozy.lekarz ma czas dla pacjenta.wszystko rozpisał na czynniki pierwsze, a potem jeszcze wszystko skserował....jestem zachwycona.są jeszcze TACY lekarze....wszystkim polecam....

lekarz godny polecenia.podejscie bardzo profesjonalne i zdecydowanie fachowe.duza znajomosc dziedziny ktora praktykuje.rzeczowy i bardzo uprzejmy lekarz.

Lekarz z powołania coraz trudniej takiego znaleźć

Lekarz z powołania coraz trudniej takiego znaleźć

Z przykroscią muszę zburzyc ten "kryształowy" wizerunek Pana doktora wykreowany przez prywatnych pacjentów. Mój syn przez cztery miesiące na skutek źle postawionej diagnowy leczony był na nigdy nie potwierdzoną gruźlicę. Po kolejnych dwóch miesiącach zmarł na raka płuc. Jak ogromne znaczenie w przebiegu choroby nowotworowej mają cztery miesiące niewłaściwego leczenia oraz kompetencje Pana ordynatora oddziału chorób płuc i gruźlicy szpitala w Wejherowie zostawiam do oceny internautów.

Znakomity lekarz, kompetentny i wspaniały człowiek. Serdeczność Pana doktora "sama leczy". Najlepszy specjalista chorób płuc z jakim miałem do czynienia.

wspanialy lekarz i człowiek.wie o czym mowi,wszystko tlumaczy, nie spieszy sie,slucha pacjenta.

Najlepszy lekarz godny polecenia słuchający pacjenta, potrafi poswiecić mu czas.

pierwszy lekarz jakiego spotkalem ktory slucha do konca do pacjent ma do powiedzenia; tłumaczy co sie dzieje i co on zamierza z tym zrobic oraz dlaczego; po prostu swietny lekarz

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Rumia"?

Gdańsk
Zespół Zakładów i Poradni