dr n. med. Tadeusz Kubicki

USG

Niestety nie miałam okazji skorzystać z biopsji u p.doktora pomimo skierowania od endokrynologa,wyniku USG i opłacenia wizyty..Po włączeniu USG doktor rzucił.." proszę wycofać opłatę,nie zrobię biopsji,proszę wrócić do swojego lekarza" ..nie chciał wyjaśnić dlaczego..Teraz już wiem jaki był powód..moja tarczyca ma niecałe 5 ml objętości tznjest wielkości tarczycy 6 letniego dziecka.Moja tarczyca jak wynikało z obserwacji kolejnych usg w ciągu kilku lat zanikała bo choruję na zanikowe zapalenie tarczycy ,tzw chorobę Orda,która jest odmianą Hashimoto i mam zlecony Euthyrox. Prawdopodobnie przy tej wielkości tarczycy nie jest możliwa biopsja ale należało mi o tym powiedziec..Przypuszczam ,że dr nie słyszał o tej odmianie ale jednak należało mi powiedzieć ,że przy tak małej tarczycy niemożliwa jest biopsja. Przez to odwlekla się
moja diagnoza o rok.Musze jednak przyznać ,że ogólnie lekarze nie patrzą na rozmiar tarczycy tylko na wyniki hormonow,które miałam dobre.Dopiero palcem musiałam pokazać na kolejnych z 3 lat usg zmniejszająca się tarczycę by leczący mnie endokrynolog wreszcie zauważył to stopniowe zanikanie..Tak więc zawiodłam się na fachowości p.doktora a już conajmniej wypadało powiedzieć dlaczego nie chce mi zrobić biopsji..Endokrynolog ,który mnie skierował nie wierzył mi tylko stwierdził ,że widocznie stchorzylam...Nie wątpię w perfekcjonizm wykonywania biopsji przez p.doktora ale ja miałam pecha na zupełnie wstępnym etapie i zmarnowałam przez to rok

Doktor Kubicki został mi polecony przez innego lekarza po USG tarczycy. Ogromnie kulturalny, życzliwy i zaangażowany w pracę z pacjentem lekarz. Pozytywne nastawienie pana doktora rozładowuje stres, biopsja jest bezbolesna, wyjaśnienia po badaniu pomocne i cała wizyta przebiega w przemiłej atmosferze. Pan Doktor to wzór dla wielu innych lekarzy, jak należy wykonywać ten zawód, wzór najlepszy! Dziękuję Panie Doktorze.

Nareszcie czuję, że trafiłam w dobre ręce. Pan Doktor bardzo dokładnie i starannie przeprowadził biopsję, w spokojnej atmosferze rozwiał moje wątpliwości. W końcu jestem spokojna i zaopiekowana. Widać, że ten Lekarz chce naprawdę pomóc.

WSZYSTKO OK TYLKO BIOPSJA U PANA DOKTORA W DAMIANIE KOSZTUJE 400 ZL JEDEN GUZEK A NIE WSZYSTKICH STAC NA TAKI WYDATEK

Najlepszy patomorfolog w kraju. Co najważniejsze nieomylny. Polecam biopsje tylko u niego. Badanie wykonuje bezboleśnie.

bardzo dobry opis usg doktor stara sie dokładnie wszystko tłumaczyć, delikatnie prowadzi badanie, nie poczułem żadnego bólu.

Lekarz o wysokiej kulturze osobistej.Zabieg całkowicie bezbolesny.Uspokajająca atmosfera.Bardzo polecam

Lekarz o wysokiej kulturze osobistej.Zabieg całkowicie
bezbolesny.Uspokajająca atmosfera.Bardzo polecam

Pan doktor robi zupełnie bezbolesne biopsje.

Pan doktor robi zupełnie bezbolesne biopsje.