dr n. med. Tadeusz Leśniak

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Wspaniałe podejście do pacjenta, ogromna wiedza, doskonały warsztat. Sympatyczny, ciepły Człowiek, zaangażowany w sprawie swojego pacjenta. Dziękuję za wszystko Panie Doktorze! Wdzięczny Pacjent

Wdzięczny Pacjent

Pan Doktor jak i jego zespół to wspaniali fachowcy. Podchodzą do pracy rzetelnie, odpowiedzialnie i profesjonalnie. Pan Doktor Leśniak jest małomówny, ale konkretnie, trafnie i zrozumiale relacjonuje przebieg leczenia, nie zawsze łatwego. Podjął się operacji, która prawdopodobnie uratowała życie mojej Mamy,zrobił to bezinteresownie, a przy tym perfekcyjnie. I za to jesteśmy mu bardzo wdzięczni ja i cała moja rodzina. Tą droga pragnę również szczególnie podziękować osobie z zespołu pana Leśniaka doktorowi Markowi Zawadzkiemu i całemu personelowi oddziału chirurgii. Dobry szef = dobry zespół. Gratulacje!!! Z wyrazami wdzięczności w imieniu swoim, ...

Z wyrazami wdzięczności w imieniu swoim, całej rodziny i mamy Danuty Paszek.

Sprawia wrażenia człowieka niedostępnego ale jest wspaniałym lekarzem. Dzięki niemu żyję - On mnie operował 2 lata temu. Wszystkim polecam tego lekarza. SŁyszałam,że już go nie ma w Centrum Onkologii w Bielsku - to ogromna strata dla nas pacjentów. M.

Wspaniały lekarz z powołania, prosty człowiek w kontakcie z pacjentem. Posiada bardzo rozległa wiedzę, którą umie przekazać w zrozumiały sposób pacjentowi.Wszystkiego najlepszego Panie Doktorze.Bardzo wdzięczna pacjentka.

Fachowy, rzeczowy, profesjonalny. Nie musi być miły, musi być skuteczny. Co mi z miłej rozmowy jeśli zabieg będzie wykonany niechlujnie?

jest wspanialym lekarzem o zawsze trafnej diagnozie,nigdy sie nie myli.

jest wspanialym lekarzem o zawsze trafnej diagnozie,nigdy sie nie myli.

Byłem w szpitalu na jego oddziale pacjentem. Na pierwszy rzut oka, budzi leciuteńki strach(swoim wyglądem), ale jak dobrze go "podejdziesz", okazuje się, że to człowiek o wielkim sercu. Co mi się podoba??? Ten facet trzyma personel w ryzach jak rasowy boss.

Bardzo dobry fachowiec.Byłam jego pacjentką 3 lata temu (rak jelista grubego) najpierw miałam radioterapie aby zmniejszyc guz, operacja sie udała obyło się bez stomii chociaż guz był bardzo nisko. Jestem szcęśliwa i bardzo wdzięczna lekarzowi, od tej pory polecam go każdemu znajomemu.

Trafienie do szpitala jak wiadomo do przyjemności nie należy ale jak już trzeba to tylko na oddział do Doktora Leśniaka.Sam Doktor i cała Jago "ekipa" lekarzy to specjaliści przez duże "s".Siostry oddziałowe,pielęgniarki i cała obsługa to ludzie którzy widać są tam z powołania a nie z przymusu tak jak to czasami bywa.Zadowolony pacjent Dariusz T

Serdeczne podziękowania dla Pana Doktora i całego zespołu za operację, troskliwą opiekę oraz serce wkładane w codzienną pracę. Wdzięczna pacjentka z Programu. Zofia K.