dr n. med. Tadeusz Leśniak

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Wspaniały lekarz z powołania, prosty człowiek w kontakcie z pacjentem. Posiada bardzo rozległa wiedzę, którą umie przekazać w zrozumiały sposób pacjentowi.Wszystkiego najlepszego Panie Doktorze.Bardzo wdzięczna pacjentka.

Dziękuję Panu ordynatorowi za ponad sześć lat życia po ciężkiej operacji. To super operator,specjalista i organizator pracy. Z ogromnym poświęceniem i oddaniem dla pacjentów. Wymagający od siebie i współpracowników - efekty tego są odczuwalne przez pacjentów pod każdym względem.Wzorowo zorganizowany oddział chirurgii onkologicznej - komu zależało aby to zniweczyć?

Dziękuję Panu ordynatorowi za ponad sześć lat życia po ciężkiej operacji.

Sprawia wrażenia człowieka niedostępnego ale jest wspaniałym lekarzem. Dzięki niemu żyję - On mnie operował 2 lata temu. Wszystkim polecam tego lekarza. SŁyszałam,że już go nie ma w Centrum Onkologii w Bielsku - to ogromna strata dla nas pacjentów. M.

jest wspanialym lekarzem o zawsze trafnej diagnozie,nigdy sie nie myli.

jest wspanialym lekarzem o zawsze trafnej diagnozie,nigdy sie nie myli.

Fantastyczny lekarz, człowiek, szef, w 100% poświęcający się swoim pacjentom. W tej pracy nie ma czasu na opowieści dziwnej treści tylko trzeba działać i Jego Zespół robi to wspaniale. Docierają do nas informacje, że odchodzi z BCO, bo tego "pragnie" władza, to jest skandal. Dla pacjentów to prawdziwy dramat ... Panie Doktorze niech Pan zostanie i kontynuuje swoją pracę w BCO.

Fachowy, rzeczowy, profesjonalny. Nie musi być miły, musi być skuteczny. Co mi z miłej rozmowy jeśli zabieg będzie wykonany niechlujnie?

Mama leczyła się u niego. Zabieg wykonany w szpitalu w B-B, samopoczucie dobre po zabiegu ale brak jakiejkolwiek informacji o stanie zdrowia, dalszym leczeniu, rokowaniach. KOMPLETNY brak komunikacji. Przy próbie zapytania o wyniki 2 tyg po zabiegu!!! usłyszała "nie mam czasu - wypier*alaj". Czy taki człowiek nadaje się na lekarza? Kompetencji nie komentuję bo nie mam podstaw do tego ale jako człowiek - ten pan dla mnie jest ZEREM po tym co usłyszałem. Z wynikami po zabiegu inny onkolog zaleca chemię - pan TL nic o tym nie wspomniał... to ...

Z wynikami po zabiegu inny onkolog zaleca chemię - pan TL nic o tym nie wspomniał... to ja się pytam leczymy czy eksperymentujemy? Co to w ogóle ma znaczyć - jak zaufać takiemu lekarzowi który nie ma czasu zająć sie swoim pacjentem?!?!
Moja opinia jest moim prywatnym zdaniem opartym na relacji mojej mamy która przebywała w szpitalu niemal 2 tyg i próbowała się coś dowiedzieć jeszcze przez następny ponad tydzień.

Juz 8/osiem/lat zyje po operacji usuniecia zlosliwego nowotworu zoladka.Nigdy nie wyobrazalem sobie ze mozna zyc bez zoladka.Czapki z glow przed dr.Lesniakiem.Wszystkiego dobrego Panie doktorze.

Jest świetnym lekarzem ! Leczę się u Niego od 1,5 roku.

Jest świetnym lekarzem ! Leczę się u Niego od 1,5 roku.

Byłam dwukrotnie pacjentką Pana Doktora.Trudno w paru zdaniach wyrazić podziw, uznanie i wielki szacunek dla pracy tego wyjątkowego Człowieka.Kiedy w 2010r. po raz pierwszy przekraczałam progi Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej, byłam zagubiona i przerażona.Z każdym jednak dniem stawałam się coraz bardziej spokojna.Obserwując pracę Pana Ordynatora,Jego mistrzowski wręcz sposób kierowania Oddziałem, wiedziałam, że jestem w dobrych rękach.Nigdy nie zapomnę kilkakrotnych w ciągu doby obchodów lekarskich/Pan Doktor dodatkowo jeszcze zawsze pojawiał się na rannym sobotnim obchodzie/.Jest wzorem szefa,który wymagając wiele od swoich pracowników, sam sobie stawia wysoko poprzeczkę.Stworzył wspaniały Zespół ludzi,którzy z autentyczną pasją i poświęceniem wykonują swój zawód.Może to dla kogoś z zewnątrz zabrzmi niewiarygodnie i dziwnie, ale Oddział chirurgii Ogólnej i Onkologicznej stał się dla mnie miejscem przyjaznym i bezpiecznym.W naszych czasach dużo się mówi o upadku autorytetów,dla mnie z pewnością autorytetem jest i pozostanie Pan Doktor Tadeusz Leśniak.
Pacjentka