dr n. med. Tadeusz Leśniak

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Byłem w szpitalu na jego oddziale pacjentem. Na pierwszy rzut oka, budzi leciuteńki strach(swoim wyglądem), ale jak dobrze go "podejdziesz", okazuje się, że to człowiek o wielkim sercu. Co mi się podoba??? Ten facet trzyma personel w ryzach jak rasowy boss.

Serdeczne podziękowania dla Pana Doktora i całego zespołu za operację, troskliwą opiekę oraz serce wkładane w codzienną pracę. Wdzięczna pacjentka z Programu. Zofia K.

12.02.2011 r. wróciłam ze szpitala, a konkretnie z Beskidzkiego Centrum Onkologii im. Jana Pawła II w Bielsku Białej. Leżałam na Oddziale Chirurgii Ogólnej. Dlaczego? Okazało się, że mam guza ślinianki. Bałam się operacji, bowiem operacja wiąże się z ryzykiem uszkodzenia nerwu twarzowego. Jednak operował mnie dr Tadeusz Leśniak - ordynator Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej. Operacja przebiegła 100% idealnie. Nic mi nie uszkodzono i po kilku dniach jestem już w domu. Polecam BCO w Bielsku Białej i dr Leśniaka. Pragnę również dodać, iż opieka w szpitalu jest rewelacyjna. Raz jeszcze polecam i z całęgo serca dziękuję dr Leśniakowi.

Pacjentka Joanna

Pan Doktor jak i jego zespół to wspaniali fachowcy. Podchodzą do pracy rzetelnie, odpowiedzialnie i profesjonalnie. Pan Doktor Leśniak jest małomówny, ale konkretnie, trafnie i zrozumiale relacjonuje przebieg leczenia, nie zawsze łatwego. Podjął się operacji, która prawdopodobnie uratowała życie mojej Mamy,zrobił to bezinteresownie, a przy tym perfekcyjnie. I za to jesteśmy mu bardzo wdzięczni ja i cała moja rodzina. Tą droga pragnę również szczególnie podziękować osobie z zespołu pana Leśniaka doktorowi Markowi Zawadzkiemu i całemu personelowi oddziału chirurgii. Dobry szef = dobry zespół. Gratulacje!!! Z wyrazami wdzięczności w imieniu swoim, ...

Z wyrazami wdzięczności w imieniu swoim, całej rodziny i mamy Danuty Paszek.

Leczył mnie właśnie w ostatnich tygodniach. Na co??? Nie chcę pisać, bo się zdemaskuję. Podoba mi się w nim jedno, czego wielu niestety brakuje. Jak mówi do pacjenta, patrzy się prosto w oczy, a to już świadczy po prostu nie tyle co o niewątpliwej fachowości ale o zwyczajnej dobrze pojętej kulturze osobistej i zawodowej.

Panie doktorze dziękuję za wszystko. Jest Pan Wielki

Panie doktorze dziękuję za wszystko. Jest Pan Wielki

Trafienie do szpitala jak wiadomo do przyjemności nie należy ale jak już trzeba to tylko na oddział do Doktora Leśniaka.Sam Doktor i cała Jago "ekipa" lekarzy to specjaliści przez duże "s".Siostry oddziałowe,pielęgniarki i cała obsługa to ludzie którzy widać są tam z powołania a nie z przymusu tak jak to czasami bywa.Zadowolony pacjent Dariusz T

przedłużył życie męża o 3 lata perfekcyjnie wykonaną operacją, prawdziwy lekarz, bezinterosowny - takich już dzisiaj nie ma! "wali prawdę", ale niestety miał rację i mąż zmarł. Ja rozumiem, że chirurg to "książę" wśród lekarzy - ale lekarz to także humanista i trochę "czucia i wiary" także pacjentowi pomaga, a prawda typu : i tak umrzesz, niech się przebada raczej najbliższa rodzina - złamuje do końca, a złość na pacjenta, na którym popełnili błąd w sztuce inni koledzy "po fachu" - tzw. konowały - a umieranie takiego pacjenta w polskich warunkach.....ja też byłabym urzejma do zera, gdybym wiedziała, że cała moja robota na nic - a JEDNAK TE TRZY LATA PEŁNI NASZEGO ŻYCIA ŻYCIA BYŁY NA 6 I DAŁY MNIE I JEMU SZCZĘŚĆIE I RADOŚĆ. W pełni je wykorzystaliśmy - do maksimum) I za te trzy lata Panu Doktorowi DZIĘKUJĘ.

kompetentny, życzliwy, cierpliwie tłumaczy, dobrze zorganizowany

kompetentny, życzliwy, cierpliwie tłumaczy, dobrze zorganizowany

Jestem po operacji i dziękuję Bogu,że mogłam mieć tę przyjemność, że nadzorował ją właśnie ten lekarz. Od niego również uzyskałam pełne profesjonalizmu odpowiedzi na nurtujące pytania-konkretne odpowiedzi!!! Mam 100% zaufanie i z czystym sercem polecam.Jedyna wada: sympatyczny bardzo nie jest, ale nie o to chodzi, ważne by nas dobrze leczył! Ja mu DDZIĘKUJĘ !!!