lekarz Tadeusz Lisik

Urolog

2,5
1,5
1,3

Z SOR-u, gdzie wykryli mi kamienie na nerce, dostałam skierowanie pilne do urologa. Trafiłam do pan doktora, który stwierdził, że na SORze pracują szarlatani i g... się znają, a ja mam zapalenie mięśni a nie chorą nerkę. Po obstukiwaniu pleców zwijałam się z rykiem z bólu na kozetce. Sugestia pana doktora była, że to wyrostek, o usunięciu którego wcześniej informowałam, a okazało się kolką nerkową z kamieniami. Usłyszałam, że jak za dwa tygodnie nie przejdzie mi ból mięśni, to mam wtedy się zgłosić. Zero badań, zero wywiadu. Tylko co chwilę nieuprzejme: "Co, proszę?" z okularami zsuniętymi do połowy nosa. Panu już podziękujemy.

Dziadek który powinien być na emeryturze, może kiedyś był dobry.Teraz to już zabytek, na kamień w nerce mówi ze tego się nie leczy i nie widzi mnie jako pacjenta, żadnych leków i porady.

Leczę się już od 4 miesięcy u tego doktora Liskia a 10 miesięcy ogółem na przerost prostaty, nie ma już chyba leku, którego by na mnie nie próbowano i zawsze to samo a dr Lisik nic nie robi w dalszym kierunku, żeby mnie wyleczyć innym sposobem.

Były ordynator urologii,szpitala w G-dzu.Zbyt ufa rytynowym działaniom,z dawnych czasów.Brak wnikliwego zaglębiania się w sedno sprawy.Ogólnie po wielokrotnych wizytach,nie jestem zadowolony.Efekt leczenia-zerowy!