lekarz Tadeusz Magnuszewski

2,1
2,5
1,8
2,1

Trafiłem na parkitkę przypadkiem w związku z urazem odniesionym w drodze, pech chciał, że akurat w okolicach Częstochowy. Przez 9 dni byłem trzymany na oddziale, gdzie doktor ze swym zespołem orzekł - zakrzepica. Przez 9 dni nie wykonano mi żadnego badania, nawet zwykłego usg. Jedyne zalecenie brzmiało - leżeć, nie ruszać się, nie wstawać, bo zakrzep się urwie i pan umrze... Po 9 dniach wreszcie wykonano usg doppler, któe wykazało, że żadnej zakrzepicy nie ma i nigdy nie było. Ani doktor, ani nikt z jego zespołu nie pofatygował się, żeby ...

Po 9 dniach wreszcie wykonano usg doppler, któe wykazało, że żadnej zakrzepicy nie ma i nigdy nie było. Ani doktor, ani nikt z jego zespołu nie pofatygował się, żeby powiedzieć - przepraszam albo powiedzieć cokolwiek. Leczenie faktycznego urazu, którym tak naprawdę był naderwany mięsień brzuchaty łydki musiałem już oczywiście przeprowadzić na własną rękę poza szpitalem.
Nikomu nie życzę trafienie w ręcę doktora Magnuszewskiego i jego orłów.
O poziomie empatii tych państwa nawet nie wspominam, ale był z grubsza na poziomie ich wiedzy lekarskiej

Zwykły cham i prostak bez kultury i braku szacunku dla pacjentów i ich rodzin. To pacjent płaci duże składki zdrowotne i jest klientem , tylko na parkitce niestety jest inaczej ,to lekarz magnuszewski który powinien szanować swoich pacjentów(klientów), olewa ich. W sumie po co ma się starać skoro i tak ma płacone z góry, czy będą pacjenci czy nie. Ten szpital to umieralnia,a ten spasiony wieprzek z nikim się nie liczy i nie odpowie za żadną śmierć niestety. Mam nadzieję że jego oraz jego rodzinę spotka przykry los..

Nadęty bufon.Na tablicy informacyjnej piękna maksyma ,ale lekarze jej nie czytali bądż nie zrozumieli.Fatalny szpital ,fatalni i zarozumiali lekarze na oddziale chirurgii,oraz żenujący poziom kompetencji.Uciekajcie z tego oddziału.Jedyny godny polecenia lekarz to Justyna Iwaszko.

Cham i prostak,radzę omijać szerokim łukiem. Myśli że jest profesorem a jest zwykłym konowałem, w dodatku bez odpowiedniej wiedzy medycznej. Stawia złe diagnozy, odsyła po innych szpitalach. Miałam dość i wybrałam inny oddział, gdzie przyjeli mnie z serdecznością. Zadaje sobie pytanie tylko kiedy zostanie zwolniony z funkcji kierownika oddziału.

porażka, totalny brak kultury, zakłamany, niekompetentny, totalnie nie zna się na tym co robi,nie panuje nad sobą i chaosem jaki stwarza wokół siebie

lekarz nieuprzejmy, arogancki wręcz chamski. zero uprzejmości.Zdecydowanie nie polecam.

Lekarz do dupy,nie będę się rozpisywał dla czego kawał hu....

Lekarz do dupy,nie będę się rozpisywał dla czego kawał hu....

Zadufany w sobie chirurg.Operował mojego Tatę, a nie powinien, gdyż guz, który miał mój Tata powinien być najpierw naświetlany, a potem dopiero usunięty. Na sąsiednim oddziale sa chirurdzy onkologiczni,ale oczywiście nie poproszono ich o konsultację, bo on sam "najlepiej wszystko wie".

Mam wrażenie, że już nie są czasy na takich lekarzy jak Pan dr Magnuszewski. On nawet siebie nie lubi. Nie dla mnie ta arogancja, poniżanie mnie i ta niedokładność. Dr Magnuszewski powiedział, że jeżeli się nie podoba to nie muszę się leczyć. Zgadza się Panie doktorze - idę do kogoś innego, kto naprawdę leczy ludzi i nie bawi się w szopki. Aha i jak pan zwraca komuś uwagę, że się upasł to proponuję najpierw samemu zrzucić z 60 kilo i pokazać, że się da.

Byłam dziś na wizycie,świetny facet,fachowiec w swojej dziedzinie

Byłam dziś na wizycie,świetny facet,fachowiec w swojej dziedzinie