lekarz Tadeusz Mularczyk

Chirurg naczyniowy

Pan doktor podchodzi do sprawy pacjenta poważnie, nawet jeśli problem jest "błachy". Bardzo życzliwy, spokojny i rzeczowy. Prosty zabieg wykonał delikatnie. Dziękuję mu za cierpliwość :-)Dziękuję również za "życiowe" podejście do pacjenta.

jest the best, już wielokrotnie ratował mi życie w dosłownym słowa znaczeniu, a znamy się od 8 lat, kompetencja i profesjonalizm w całym calu, zawsze mogę na niego liczyć. Polecam konsultacje i porady, a przede wszystkim leczenie u niego, vivat Tadeusz!

Zaangażowany, kompetnenty, anlaiza problemu z jakim się zwróciłam świadczyła o bardzo szerokiej wiedzy Pana Dokotora

rewaelacyjny. godny zaufania, rzetelny, ma świetny kontakt z pacjentami, traktuje ich jak ludzi. oddany, pełen pasji człowiek. dziękuję!

Znakomity lekarz,polecam

Znakomity lekarz,polecam