lekarz Tadeusz Olbryś

2,6

Bardzo niemiły, wręcz chamski, arogancki. Zostałam potraktowana jak zło konieczne. Nie polecam.

nie polecam nikomu, zupełnie nie poznał się na chorobie (badanie ginekologiczne i usg)

miałam problemy po porodzie i dopiero on mi pomógł.Poważny, ale kompetentny człowiek

Świetny lekarz. Prawdziwa "stara szkoła". Ginekolog nie ma głaskać, pocieszać ani być przystojnym młodzieńcem tylko skutecznie leczyć. Tak jak ten lekarz. Mam 30 lat i jako pacjentka uważam, że jest bardzo rzeczowy i konkretny.

Jest arogancki. Pacjentki traktuje gorzej niż przedmiot. Nie poleciłabym najgorszemu wrogowi usług medycznych tego lekarza