dr n. med. Tadeusz Oleszczuk

Pan Doktor przeprowadził zdawkowy wywiad w czasie wizyty mojej córki i poza lekami wykluczył z diety kolejne składniki. Nie zwrócił uwagi natomiast, że córka ma problemy z odżywianiem, a jego wskazówki jak się okazało pogorszyły jej stan. W tym przypadku zaszkodził zamiast pomów.

Dr. N. med. Tadeusz Oleszczuk to świetny fachowiec skoncentrowany na udzielaniu pomocy pacjentce. Do tego wszystkiego jest uprzejmy i bardzo delikatny. Bardzo dokładnie przeprowadza wywiad i dociera do źródła problemu (w moim przypadku niedoczynność tarczycy), leczy kompleksowo, patrzy na całokształt i na tej podstawie dobiera leczenie. Warto go polecać, bo sprawdził się u mnie i u mojej znajomej, jako dobry specjalista. Wdzięczna pacjentka.

Wdzięczna pacjentka.

Doktor godny polecenia,troszczy sie o dobro pacjentki,wizyta trwa tyle ile ja potrzebuje nawet godzine, dokladnie bada i wszystko tlumaczy, przeprowadza dokladny wywiad, bada delikatnie, jest uprzejmy. Najlepszy Dr jakiego znam.

Nie rozczula się nad pacjentem tyko dobrze robi swoją robotę. I zapewnia tym duże pozcucie komfortu.

Nie spotkałam w moim życiu lepszego ginekologa (4 ciąże i tyle samo porodów). Żałuję, iż trafiłam do Niego tak późno. O wielu rzeczach i przypadłościach nie miałam zielonego pojęcia chodząc ponad 20 lat do innych lekarzy (zarówno w publicznych, jak i w prywatnych gabinetach). Gorąco polecam pomimo kosztu wizyty. Uważam, że naprawdę warto - córki też do Niego pokieruję.

lekarz bez fartucha - troszkę to dziwne - szczególnie u ginekologa. Badania - pomimo, że przeprowadzone fachowo dość bolesne. Może sama byłam w stresie, ale i tak bolało.