prof. dr hab. n. med. Tadeusz Orłowski

Chirurg onkolog

niestety z częścią opinii się zgadzam. Płocka to miejsce , gdzie nie zawsze uda się trafić "w kolor " zarówno Pana profesora i Pana Rudzińskiego - jako tych doświadczonych. Na pewno trzeba dokąd można kontrolować swój stan i etapy leczenia i bezwzględnie upominać się o swoje. W szpitalu też trzeba niestety walczyć o zdrowie a nawet życie. I nie żal nic i żal tak wiele.

Arogancja, przedmiotowe traktowanie pacjentów, podejście dyktatorskie, problemy z emocjami Kompletny brak umiejętności słuchania chorych i współpracowników. Wypisuje pacjentów przedwcześnie, narażając ich zdrowie. Czas na emeryturę.

Czas na emeryturę.

Profesor Orłowski uratował mi życie dwa razy. W 2018 roku zdiagnozowano u mnie nowotwór złośliwy grasicy. Guz olbrzymi, 11cm otaczał aortę, nacisk na serce, mnóstwo przerzutów do osierdzia, opłucnej, przepony. Uznano mnie za nieoperacyjną, lecz po konsultacji z profesorem Orłowskim zgodził się wziąć mnie na oddział, zrobił rezonans i podjął się operacji. Wyciął wszystko. Przez 3 lata byłam zdrowa. Niestety Rak powrócił ale w innych miejscach. Znowu byłam nieoperacyjna guzów było 4. 3 w klatce piersiowej jeden w jamie brzusznej. Rak był zbyt rozsiany. Lecz znowu konsultacja z Orłowskim i znowu się zgodził. Powiedział że postara się wyciąć wszystko za jednym razem. Nawet ten z jamy brzusznej jeśli będzie dojście. I udało się. Profesor wyciął mi wszystkie guzy nawet ten z jamy brzusznej. Mam 25 lat a Profesor uratował mi życie już dwa razy. Jako jedyny się podjął, jako jedyny widział szanse. I dzięki niemu żyje. Będę mu wdzięczna do końca życia.
A te negatywne opinie? Każdy jest człowiekiem ma lepszy i gorszy dzień, są momenty że popełnia się błędy ale Profesor Orłowski to bardzo zapracowany człowiek. Poświęcił pół życia dla chorych pacjentów.

PILNIE SZUKAM KONTAKTU BY UMÓWIĆ SIĘ NA KONSULTACJĘ PRYWATNĄ DO PROF . ORŁOWSKIEGO. NIE MOGĘ ZNALEŻĆ MIEJSCA GDZIE PRZYJMUJE. BEDĘ WDZIĘCZNY ZA WSKAZÓWKI

PILNIE
SZUKAM KONTAKTU BY UMÓWIĆ SIĘ NA KONSULTACJĘ PRYWATNĄ DO PROF . ORŁOWSKIEGO.
NIE MOGĘ ZNALEŻĆ MIEJSCA GDZIE PRZYJMUJE.
BEDĘ WDZIĘCZNY ZA WSKAZÓWKI

Rak to dramat dla pacjenta i rodziny. Profesor specjalizuje się w konsultacjach on-line za 350 zł. Wydaje się być przygotowany i doświadczony. Ale na tym się pomoc kończy. Pacjentka zaproszona do kwalifikacji operacyjnej do szpitala. Obiecane badania... Przyjeżdża. Tydzień bez opieki. Pan profesor nie pofatygował się. Jak pacjentka poszła do gabinetu, profesor rozmawiał prywatnie przez telefon. Sekretarka powiedziała, że jest zajęty. Nie wyszedł, nie przyszedł. Słynie z tego wśród pacjentów...zarabia na konsultacjach, pacjenci przychodzą do szpitala i brak akcji! Ludzie tracą swój cenny czas w szpitalu, gdzie nikt się nimi ...

Rak to dramat dla pacjenta i rodziny.
Przyjeżdża. Tydzień bez opieki.
Pan profesor nie pofatygował się.
Ludzie tracą swój cenny czas w szpitalu, gdzie nikt się nimi nie zajmuje.
Panie profesorze. Jak można tak traktować chorych?
Lepiej szczerze odmówić. Dla Nich to walka o oddech i życie.
NIE POLECAM.
Bezsilna wobec takiej władzy....

Pan Profesor jest nie tylko doskonałym specjalistą, ale również, jest wspaniałym człowiekiem, oddanym swoim pacjentom. Bardzo dziękuję za wszystko i szczerze polecam. Wdzięczna pacjentka, Beata Brandt.

Pilnie potrzebuję informacji gdzie mogę zapisać się na wizytę do prof. Tadeusza Orłowskiego (prywatnie), stwierdzono u mojej siostry guz w płucach, lub do innego pulmonologa w Klinice na Płockiej w Warszawie. Dziękuję

Dziękuję

Pilnie potrzebuje namiaru do profesora Orłowskiego. Jeśli ktoś posiada jakikolwiek kontakt proszę o komentarz . Będę bardzo wdzięczna.

Wielki człowiek !!!.......................................................................................................................

Lekarz godny polecenia pomogl mojemu tacie to on jedyny dal nam szanse na operacje 😀i nawet po operacji interesowal sie dalszym leczeniem. W Polsce potrzeba wiecej takich lekarzy . Ja jestem pelna podziwu.