lekarz Tadeusz Palec

Urolog

2,5
2,6

Niezwykle wrażliwy na problemy pacjenta specjalista, właściwą diagnozę postawił po rzetelnym urologicznym badaniu i przeprowadził mnie z sukcesem przez cały proces leczenia. Jestem bardzo wdzięczny Panu doktorowi!

Do dr. Palucha uczęszczałem przez 1,5 roku. Doktor leczył mnie na prostatę zmieniając leki z jednych na drugie. Bez skutku w leczeniu bo objawy nie ustępowały. Diagnoza dr. Paluch nie była prawdziwa, po wizycie u innego specjalisty okazało się, że mam nowotwór złośliwy pęcherz moczowego. Obecnie jestem po wycięciu pęcherza. A teraz jestem z workiem do końca życia Konował a nie lekarz. Aby tylko kasa.

Już ktoś to napisał, ale powtórzę: totalne dno - nie polecam. To nie lekarz, tylko "przepisywacz leków". A do tego wpisuje na receptę najdroższe leki z możliwych i dopisuje zapas suplementów diety na 1/2 roku, twierdząc, że to znakomity lek. Na pierwszy rzut oka wydaje się miły dla pacjenta....ryzykujcie jak chcecie

Pan Doktor Był bardzo taktowny miły kompetentny przepisał leki ,które pomogły wyjasnił na czym polega chorba zrobił USG jąder i skierowanie na badania Krwi A ponieważ jestem niepełnosprawnym ruchowo młodym mężczzną i było to dla mnie Krępujące wię Pan doktor traktował mnie z dużym szacunkien tak jakbyśmy znali się od dawma jest bezpośredni ale przytym bardzo taktowny można mu powiedzieć o wszystkich wątpliwościach Naprawdę polecam Pana Doktora i bardzo mu dziękuję więcej powinno być takich lekarzy

...poniżej krytyki, jak już zostało to napisane wcześniej, nie życzę nikomu żeby musiał sie przekonać na własnej skórze o "możliwościach" doktorA

Znakomity lekarz, podchodzi kompleksowo do problemów pacjenta, wzbudza zaufanie, godny polecenia. Byłem przez niego operowany. Opowiedział, co zamierza zrobić w kilku wariantach w zależnosci od tego, co spotka podczas operacji. Podał też najbardziej prawdopodobny wariant i ten zrealizował. Bardzo skuteczny i kompetentny.

Pod względem merytorycznym ujdzie w tłoku, ale jako człowiek - to po prostu dno i wodorosty. Miałem przykrośc swego czasu mieć praktyki pielęgniarskie w miejscu gdzie pracuje Pan doktor P. i przyznam, że ani przedtem, ani potem nie spotkałem lekarza, który miałby tak fatalny stosunek do pacjentów.

Uczen Dr Kotlinskiego.Jest wyjatkowo inteligentny i wyrozumialy na nasze choroby.Od kilku lat jestem pacjentem Dr Tadeusza Palca (prostata)Z cala odpowiedzialnoscia i powaga ;polecam tego doswiadczonego i oddanego pacjentom lekarza.

Pan doktor w szpitalu na dyżurze nie ma czasu na pacjentów, niezależnie od tego czy są chorzy i jak bardzo. Widocznie pieniążki z moich podatków śmierdzą a gdy je wręczam osobiście, już trochę mniej.

po prostu nie polecam - nie chce sie rozpisywac , jeśli ktos trafi na Pan dr to się przekona.

Wciąż poszukujesz "Urolog Puławy"?

ulica Kościuszki 65
24-170 Kurów
Centrum Medyczne " INTERNUS" sp. z o.o.
ulica Gen.Fieldorfa Nila 1
Niepubliczny Zakład Opieki Paliatywno- Hospicyjnej