lekarz Tadeusz Piasecki

Moje dzieci uwielbiają Pana Dr! Jest przesympatyczny, kompetentny, zawsze dobrze diagnozuje i pomaga. Przyjeżdża również do nas-rodziców i do dziadków (wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni z usług) Przyjeżdża o rożnych porach dnia nawet jak jest b. zmęczony po ciężkich dyżurach, zawsze znajduje dla nas czas. POLECAMY! ps kiedyś nawet jednego dnia był u nas na wizycie a następnego rano przyjechał po mocz żeby oddać do badania ... nie wiem czy są jeszcze tacy lekarze?

Pana doktora Piaseckiego poleciła mi znajoma,która leczyła u doktora swoje dzieci od wielu lat.Moja córka leżała kilkanaście razy w szpitalu i odwiedziłyśmy wielu specjalistów.Nikt nie był w stanie postawić trafnej diagnozy.Kiedy zadzwoniłam w nocy i poinformowałam doktora że moje dziecko ma ponad 39 stopni gorączki a ja nie mam pieniędzy ani możliwości dojazdu to dowiedziałam się że przyjedzie i o nic się nie mam martwić.Przyjechał, zbadał córkę,wsiadł do samochodu i wrócił do nas z lekami które sam podał.Został przy córce ponad godzinę aż jej stan się zaczął poprawiać.Następnego dnia pojawił się sam aby zobaczyć jak czuje się jego pacjentka. To lekarz z prawdziwego powołania i nigdy nie zapomnę jakim wspaniałym jest też człowiekiem nie tylko lekarzem ze wspaniałym podejściem do dziecka. Pozdrawiam.

Spotkalam sie z niejednym prdiatra, tym jetem zachwycona, przesympayczny, dziecko go uwelbia, wszsytko bardzo dobrze tlumaczy, nie patrzy na zegarek, poswieca tyle czasu ile trzeba a naprawde sporo - wrecz bylam w szoku bo jak wczesniej wolalam innch lekarzy zawsze bylo szybko szybko byleby skasowac a niby super specjalisci.. nie daje antyiotykow bez koniecznosci, zawsze sprawdza sklad leku dawkowanie itd - bardzo indywidualnie dobiera do pacjeta, POLECAM!!!!!

Bardzo dobry Pan doktor.Jest delikatny,dziecko się go nie boi,przepisuje bardzo przemyślane dawki leku,zawsze umawia się na kontrolę.Zdarzało się,że pojechał ze mną do apteki i tam osobiście rozmawiał z farmaceutą.Po wizycie dr,Piaseckiego jestem pewna, że dziecko zostało dobrze przebadane.