szczerze polecam, wspaniały jako lekarz i jako człowiek, kompetentny, doświadczony, cierpliwy, dociekliwy, prowadził obie moje ciąże w tym drugą bardzo zagrożoną - szukał aż znalazł przyczynę tego zagrożenia i o to chodzi, naprawdę super fachowiec - monika.h

Wspaniały lekarz. Ze wszelkimi szczegółami podchodzi do problemu z jakim przychodzi pacjentka. Pyta rozmawia doradza z anielską cierpliwością. Poświęca pacjentce tyle czasu i uwagi ile ona potrzebuje. Dba o zdrowie swoich pacjentek jak też o komfort psychiczny kidy tego potrzebują. Jestem jego pacjętką i napewno pozostanę. Polecam i napewno żadna z pań się nie zawiedzie.

Bardzo dobry lekarz. Prowadził moja ciążę i opiekował sie mną. Cierpliwy i sympatyczny. Rodzilam u Niego w klinice i byl przy porodzie .Godny polecenia

Polecam wszystkim kobietom, naprawdę lekarz z powołania, i nie zamierzam rezygnować z tak dobrego specjalisty. Naprawdę polecam świetny lekarz.

Zdecydowanie polecam. Doskonały, dokładny i kompetentny lekarz a przy tym dobry człowiek!!!

Cierpliwy, miły ,doświadczony lekarz rzadko sie takiego spotyka w tych czasach nie naciąga na wizyty ,dobry fachowiec.

Polecam gorąco jestem jego pacjentką od 13- stu lat i nie wyobrażam sobie zmiany lekarza

Wspaniały lekarz,długo szukałam takiego specjalisty który wszystko wyjasni i zastosuje odpowiednie leczenie.Szczerze polecam

Polecam wszystkich, fantastyczny i kompetentny człowiek

Polecam wszystkich, fantastyczny i kompetentny człowiek

Lekarza fantastyczny, z dociekliwością podchodzi do problemu i sprawdza wszysto kompleksowo, tak by nie było żadnych wątpliwości. Bardzo dokładnie tłumaczy, wręcz nie da wyjść z gabinetu widząc cień niepewności na twarzy pacjentki. Zawsze ma czas. Jeżeli nie może odebrać telefonu to zawsze oddzwania. Po prostu lekarz zpowopłania. Nawet inny lekarz specjalista powiedział mi, że takich lekarzy już nie ma....