Tadeusz Pietrewicz

Ginekolog, Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Po wizycie u dr. Pietrewicza jestem pod wielkim wrażeniem. Został mi polecony przez znajomą, która jest jego wierną pancjentka od kilku lat i u której rodziła i będzie rodzić kolejne dziecko. To rzeczywiście bardzo spokojny, budzący zaufanie lekarz. Wizyta trwała ponad godzinę ( !!! ). Pan doktor wnikliwie pytał o wszystko, o czym poprzednicy nawet nie pomyśleli, że może byc ważne. Zlecił badania, o których wcześniej nawet mi nie wspomniano. Zwrócił uwage na to, co najważniejsze, umiał zażartować z mniej ważnych rzeczy. Zdecydowanie wyróżnia się na tle wielu innych lekarzy ...

Zdecydowanie wyróżnia się na tle wielu innych lekarzy ginekologów do których miałam różną przyjemność lub nieprzyjemność trafić w przeszłości. Bardzo pozytywnie oczywiście.
Do tego jego gabinet na ul. Sienkiewicza jest bardzo przyjemny, badanie niekrępujące a rozliczenia sprawiedliwe.
Szczerze polecam ! ! !

Wspaniały lekarz. Ze wszelkimi szczegółami podchodzi do problemu z jakim przychodzi pacjentka. Pyta rozmawia doradza z anielską cierpliwością. Poświęca pacjentce tyle czasu i uwagi ile ona potrzebuje. Dba o zdrowie swoich pacjentek jak też o komfort psychiczny kidy tego potrzebują. Jestem jego pacjętką i napewno pozostanę. Polecam i napewno żadna z pań się nie zawiedzie.

szczerze polecam, wspaniały jako lekarz i jako człowiek, kompetentny, doświadczony, cierpliwy, dociekliwy, prowadził obie moje ciąże w tym drugą bardzo zagrożoną - szukał aż znalazł przyczynę tego zagrożenia i o to chodzi, naprawdę super fachowiec - monika.h

Lekarza fantastyczny, z dociekliwością podchodzi do problemu i sprawdza wszysto kompleksowo, tak by nie było żadnych wątpliwości. Bardzo dokładnie tłumaczy, wręcz nie da wyjść z gabinetu widząc cień niepewności na twarzy pacjentki. Zawsze ma czas. Jeżeli nie może odebrać telefonu to zawsze oddzwania. Po prostu lekarz zpowopłania. Nawet inny lekarz specjalista powiedział mi, że takich lekarzy już nie ma....

Bardzo dobry lekarz. Prowadził moja ciążę i opiekował sie mną. Cierpliwy i sympatyczny. Rodzilam u Niego w klinice i byl przy porodzie .Godny polecenia

Zgadzam się w 100% z poprzednimi opiniami. Dr Pietrewicz poświęca pacjentce odpowiednio dużo czasu, dokładnie tłumaczy wszystkie niejasności a w zależności od problemu zleca potrzebne badania. Stara się zawsze pomóc oraz ma znakomitą wiedzę. Uważam, że jest to lekarz godny polecenia.

Polecam wszystkim kobietom, naprawdę lekarz z powołania, i nie zamierzam rezygnować z tak dobrego specjalisty. Naprawdę polecam świetny lekarz.

Cierpliwy, miły ,doświadczony lekarz rzadko sie takiego spotyka w tych czasach nie naciąga na wizyty ,dobry fachowiec.

Polecam gorąco jestem jego pacjentką od 13- stu lat i nie wyobrażam sobie zmiany lekarza

Zdecydowanie polecam. Doskonały, dokładny i kompetentny lekarz a przy tym dobry człowiek!!!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Białystok"?

Broniewskiego 4
15-792 Białystok
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej VITA MED Centrum Medyczne Bożena Halina Zawadzka
Antoniukowska 11/V
15-740 Białystok