Zdecydowanie dobry lekarz. Bardzo dokładnie bada. Doskonale rozwiązał problem zawstydzenia pacjentek wprowadzając jednorazowe spódniczki.

Świetny lekarz,delikatny,kompetentny,wszystko wytłumaczył,bez pospiechu.

Świetny lekarz,delikatny,kompetentny,wszystko wytłumaczył,bez pospiechu.

Zgadzam się w 100% z poprzednimi opiniami. Dr Pietrewicz poświęca pacjentce odpowiednio dużo czasu, dokładnie tłumaczy wszystkie niejasności a w zależności od problemu zleca potrzebne badania. Stara się zawsze pomóc oraz ma znakomitą wiedzę. Uważam, że jest to lekarz godny polecenia.

Dawno nie spotkałam tak wspaniałego lekarza:). Polecam wszystkim.

Dawno nie spotkałam tak wspaniałego lekarza:). Polecam wszystkim.

Bardzo dobry specjalista. Jedyny lekarz któremu naprawdę ufam. Szczerze polecam.

Po wizycie u dr. Pietrewicza jestem pod wielkim wrażeniem. Został mi polecony przez znajomą, która jest jego wierną pancjentka od kilku lat i u której rodziła i będzie rodzić kolejne dziecko. To rzeczywiście bardzo spokojny, budzący zaufanie lekarz. Wizyta trwała ponad godzinę ( !!! ). Pan doktor wnikliwie pytał o wszystko, o czym poprzednicy nawet nie pomyśleli, że może byc ważne. Zlecił badania, o których wcześniej nawet mi nie wspomniano. Zwrócił uwage na to, co najważniejsze, umiał zażartować z mniej ważnych rzeczy. Zdecydowanie wyróżnia się na tle wielu innych lekarzy ...

Zdecydowanie wyróżnia się na tle wielu innych lekarzy ginekologów do których miałam różną przyjemność lub nieprzyjemność trafić w przeszłości. Bardzo pozytywnie oczywiście.
Do tego jego gabinet na ul. Sienkiewicza jest bardzo przyjemny, badanie niekrępujące a rozliczenia sprawiedliwe.
Szczerze polecam ! ! !

Lekarz, który rozwiązał problem z moją ciążą.

Lekarz, który rozwiązał problem z moją ciążą.

Jest dokładny,życzliwy, cierpliwy, bardzo taktowny, koszt wizyty 110zł; w ramach tej kwoty USG zarówno dopochwowe, jak i normalne i cytologia. Polecam!

Nie znam lepszego specjalisty od Pana doktora.Miałam trudną ciąże, a on zrobił wszystko aby ją ratować, uczciwy człowiek i świetny specjalista, polecam gorąco!!! A.M

A.M

doktora Pietrewicza uważam za jednego z lepszych ginekologów jest miły, delikatny, wszystko szczegółowo tłumaczy \

\