lek. med. Tadeusz Plinta

Endokrynolog

Brdzo nie polecam, totalny brak zaiteresowania, znudzenie widać gołym okiem, nic konkretnego,pierwsza wizyta u tego lekarza i brak wywiadu, nastepna wizyta za rok ? Skierowanie na badanie, brak skierowania na usg. Córka leczy się od dziecka, ma niedoczynność tarczycy, zwapnienia ,guzki na tarczycy, które trzeba co pół roku sprawdzać. Do tej pory była pod profesjonalną opieką ale skończyła 18 lat i trzeba było poszukać innego lekarza. Czekała na tą wizytę rok i takie rozczarowanie. W międzyczasie leczyła się prywatnie u naprawdę zainteresowanego jej zdrowiem lekarza, niestety wizyty prywatne sa drogie. Nic dodac nic ująć. Przerejestrowałam córkę do innego lekarza.

Gabinet - Kraków - oś. Urocze, (w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia). Pierwsza wizyta 1 lipca 2021. Lekarz endokrynolog Tadeusz Plinta uprzejmy, o wysokiej profesji zawodowej. Pierwsza wizyta: wywiad przeprowadzony na wysokim poziomie, poświęcił mi sporo czasu aby uświadomić mi przebieg i skutki choroby Hashimoto. Leczyłam się poprzednio u innego lekarza przez 7 lat, jednak dopiero wczoraj lekarz T. Plinta zlecił mi badania których nigdy nie miałam. Myślę że moj stan zdrowia się poprawi.

Stanowczo odradzam, lekarz nie przyjemny, lekkie podejście do problemu z jakim przychodzisz. Patrząc na zachowanie powinien już przejść na emeryture.

Zdecydowanie odradzam jak chcecie stracic pieniadze tylko, lekarz nie zapytal o nic, wystawil recepte wlisal kolejna wizyte. Usg nawet nie zrobil ja sama musialam go o wszystko pytac nic nie doradzil nie wytlumaczyl dalszego leczenia. Odradzam.

Zdecydowanie odradzam. Lekarz nieprzyjemny, nie sympatyczny, nie zapytał ani o dolegliwości, samopoczucie, o zażywanie leki, jednym słowem "o nic", zagladnal jedynie w wyniki badań, nie wytłumaczył ani leczenia, ani choroby. Dobrze, że byłam wcześniej u innego lekarza, a u tego tylko na konsultacji. Pomijając, że byłam prywatnie. Zdecydowanie wielki minus.

Jestem pacjentką od 8 miesięcy i jestem zadowolona.Bardzo dobrze wszystko tłumaczy.Ja polecam:)

Godny polecenia, profesjonaly, zaskakujące wyniki leczenia

Godny polecenia, profesjonaly, zaskakujące wyniki leczenia

Wspaniały lekarz, duża kompetencja, bezinteresowna pomoc. Wszystkim polecam

Wspaniały lekarz, duża kompetencja, bezinteresowna pomoc. Wszystkim polecam

Bardzo dobry endokrynolog, gorąco polecam każdemu pacjentowi.

Bardzo dobry endokrynolog, gorąco polecam każdemu pacjentowi.

Polecam. Leczę się u Pana Doktora już 5 lat i naprawdę widać olbrzymie rezultaty.