dr n. med. Tadeusz Przybyłowski

Pulmonolog

A mi sie ten lekarz nie podoba. Nie chcial moich badan ogladac, nic go nie obchodzily wyniki, na wszystkie pytania odpowiadal 'nie wiem', niczego nie chcial wytlumaczyc. Nie rozumiem jak mozna sie tak zachowac i myslec ,ze to jest w porzadku. Pojscie do niego to pomylka.

Świetny specjalista, pełne szacunku i zrozumienia podejście do pacjenta. Przesympatyczna osoba. Polecam.

Dzisiaj była u Pana Doktora moja "przyszywana" Mama (za moją namową). Jest zachwycona i oczarowana. Myślę, że gdyby to było możliwe, to wszędzie postawiłaby "10". Kompetentny, życzliwy, a przede wszystkim świetny fachowiec. Z całą pewnością Pan Doktor zyskał kolejną pacjentkę, która poleca Go wszystkim potrzebującym ze 100% przekonaniem. Maria Kuncewicz

Maria Kuncewicz

Wreszcie trafiłam do właściwego lekarza. Nie przepisuje leków w ciemno i bez potrzeby, na każdej wizycie przeprowadza bardzo dokładny wywiad z pacjentem, jeszcze żaden lekarz w Damianie nie poświęcił mi tyle czasu. Pamięta swoich pacjentów. Wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na każde pytanie. To zdecydowanie najlepszy pulmonolog do jakiego trafiłam.

Wracam z tęsknota do mojego lekarza po 2 latach. Nigdzie nie byłam lepiej traktowana i leczona

Kompetentny, fachowy,przesympatyczny lekarz. Polecam w 100%. Warto. Świetny człowiek !Ma dużo cierpliwości do pacjenta.

Kompetentny, uprzejmy, uważny, cierpliwy, Kulturalny Człowiek. Z całą odpowiedzialnością polecam.

Bardzo polubiłam tego doktora, jest bardzo miły, interesuje sie pacjentem. Dużo poświęca czasu.

Nic panu Przybyłowskiemu zarzucić nie mogę. Widać że się zna na swojej pracy.

Nic panu Przybyłowskiemu zarzucić nie mogę. Widać że się zna na swojej pracy.

Polecam bez wahania!Uprzejmość połączona z kompetencją i świetnym podejściem do pacjenta.

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Warszawa"?

Szpital Wolski

Centrum Medyczne CMP Ochota
Grójecka 132
Centrum Medyczne CMP Chmielna
Chmielna 14
Centrum Medyczne CMP Ursynów
Ciszewskiego 15
al. Wojska Polskiego 16